Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ELEKTROPOMPË ZHYTËSE DP 28-10 S

L137,900

ELEKTROPOMPË ZHYTËSE DP 28-10 S

Fuqia hyrëse e vlerësuar: 1850 W
Shkalla maksimale e dorëzimit: 28000 l / h / 7397 gal / h
Lartësia maksimale e dorëzimit: 17 m / 56 ft
Thellësia maksimale e zhytjes: 7 m / 23 ft
Madhësia maksimale e grimcave deri në: 10 mm / 3/8 “

SKU: 604112000 Tags: ,

L137,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ELEKTROPOMPË ZHYTËSE DP 28-10 S

ELEKTROPOMPË ZHYTËSE DP 28-10 S

Fuqia hyrëse e vlerësuar: 1850 W
Shkalla maksimale e dorëzimit: 28000 l / h / 7397 gal / h
Lartësia maksimale e dorëzimit: 17 m / 56 ft
Thellësia maksimale e zhytjes: 7 m / 23 ft
Madhësia maksimale e grimcave deri në: 10 mm / 3/8 ”

Përshkrim

 • Për pompimin efektiv të sasive të mëdha të ujit të ndotur, ujit të shiut, ujit nëntokësor dhe ujit në vendet e ndërtimit
 • Ftohja ideale e motorit me anë të mediumit të bartur edhe kur niveli i ujit është i ulët
 • Vulosje mekanike dyfishe me dhomën e vajit për mbrojtje ideale të pompës nëse uji është shumë i ndotur
 • Vetë-pastrimi Vortex-helikë për të minimizuar bllokimet
 • Projektuar për modalitetin e vazhdueshëm me mënyrën e funksionimit të motorit S1
 • Mbrojtja nga mbingarkesa: mbron motorin nga mbinxehja
 • Ndërprerësi notues për modalitetin automatik
 • I përshtatshëm për përdorim të lëvizshëm dhe të palëvizshëm falë dorezave ergonomike dhe qëndrueshmërisë
 • Strehim pompë i qëndrueshëm i bërë nga çelik inoks jo korroziv, me cilësi të lartë

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Fuqia hyrëse e vlerësuar 1850 W
 • Shkalla maksimale e dorëzimit 28000 l / orë / 7397 gal / orë
 • Lartësia maksimale e dorëzimit 17 m / 56 ft
 • Presioni maksimal 1,7 bar / 24,7 psi
 • Thellësia maksimale e zhytjes 7 m / 23 ft
 • Porta e shkarkimit 1 fije femër 1/2 “
 • Mbështetja e pompës Çelik inox
 • Lloji i mbrojtjes IPIP 68
 • Madhësia maksimale e grimcave deri në 10 mm / 3/8 “
 • Numri i shtytësve 1
 • Përmasat215 x 215 x 465 mm // 8 15/32 x 8 15/32 x 18 5/16 “
 • Pesha 18.5 kg / 40.8 lbs
 • Gjatësia e kabllit 10 m / 33 ft
Fusha e dorëzimit
 • Ndërprerësi notues

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ELEKTROPOMPË ZHYTËSE DP 28-10 S”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AJËRNGROHËSE HE 23-650 CONTROL
AJËRNGROHËSE HE 23-650 CONTROL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS QUICK BASIC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WPB 36 LTX BL 230
ELEKTROGUR WPB 36 LTX BL 230
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
lama-sharre-horizontale-dru-metale
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK BHE 2644
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË VERTIKALE STEB 70 QUICK
SHARRË VERTIKALE STEB 70 QUICK
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE DP 28-10 S
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE DP 28-10 S
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart