Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SHARRË VERTIKALE STE 100 QUICK

L18,500

SHARRË VERTIKALE STE 100 QUICK

Fuqia hyrëse e vlerësuar: 710 W
Druri i thellësisë së prerjes: 100 mm / 4 ”
Goditje në punë boshe: 1000 – 3100 rpm
Pesha (pa kabllo rryme): 2 kg / 4,5 lbs

SKU: 601100500 Tags: ,

L18,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SHARRË VERTIKALE STE 100 QUICK

SHARRË VERTIKALE STE 100 QUICK

Fuqia hyrëse e vlerësuar: 710 W
Druri i thellësisë së prerjes: 100 mm / 4 ”
Goditje në punë boshe: 1000 – 3100 rpm
Pesha (pa kabllo rryme): 2 kg / 4,5 lbs

Përshkrim

 • Bashkim pjesësh figure jashtëzakonisht i hollë për trajtim perfekt në çdo aplikim
 • Sharrja e saktë dhe e përputhur me materialin për shkak të shkallës së ndryshueshme të goditjes, goditjes së lavjerrësit dhe udhëzimit të fletës së sharrës me shtrirje të ulët me mbështetjen e pranverës
 • Metabo Quick për ndryshimin e tehut të sharrës pa mjete dhe me nxjerrjen automatike
 • Funksioni i përzgjedhjes së fryrjes së çipit siguron pamje të lirë të vijës së prerjes
 • Elektronikë me valë të plotë Vario-Tacho-Constamatic (VTC) -Fala Wave për punë me materiale që kërkojnë ritme të personalizuara të goditjes, të cilat mbeten pothuajse konstante nën ngarkesë
 • Mundësia e nxjerrjes me anë të lidhjes së një fshesë me korrent për të gjitha qëllimet
 • Hekurudhë udhëzuese precize dhe pajisje udhëzuese e disponueshme si pajisje ndihmëse

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Fuqia e vlerësuar e hyrjes710 W
 • Fuqia e daljes470 W
 • Druri i thellësisë së prerjes: 100 mm / 4 “
 • Thellësia e prerjes NF metal 25 mm / 1 “
 • Çeliku i fletës së thellësisë së prerjes: 10 mm / 3/8 “
 • Diapazoni i kthyeshëm nga / në: – 45 / + 45 °
 • Nivelet e goditjes së lavjerrësit4
 • Goditje në punë boshe1000 – 3100 rpm
 • Goditje e tehut të sharrës 22 mm / 7/8 “
 • Pesha (pa kabllo energjie) 2 kg / 4,5 lbs
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Dridhje

 • Druri për sharrim13 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Metali i sharrimit13,7 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 86 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 97 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Grykë nxjerrëse
 • Pllaka mbrojtëse të çipave
 • Çelës gjashtëkëndësh
 • metaBOX 145
 • Xham mbrojtës
 • Pllakë mbrojtëse plastike

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: SHARRË VERTIKALE STE 100 QUICK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHARRË VERTIKALE STE 100 QUICK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB-18-L-BL
VIDIATOR ME BATERI SB-18-L-BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË DADICEKESH ME AJËR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE ME DISK KGS-254-M
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË VERTIKALE STE 140
SHARRË VERTIKALE STE 140
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN BE 650
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KAPËSE PNEUMATIKE DSN 50
SHARRË VERTIKALE STE 100 QUICK
SHARRË VERTIKALE STE 100 QUICK
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart