Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SET VIDIATOR 2.7.5 12 V BL

L45,500

SET VIDIATOR 2.7.5 12 V BL

 • Drejtues impakti pa kabëll PowerMaxx SSD 12 BL: Drejtues ndikimi pa furçë me dizajn kompakt për aplikime universale dhe kërkuese
 • Stërvitje me çekan pa kabëll PowerMaxx SB 12 BL: Stërvitje me çekiç pa tela me dizajn kompakt për aplikime universale dhe kërkuese
 • Motor unik pa furça Metabo për progres të shpejtë të punës dhe efikasitet më të lartë për çdo aplikim
 • Klasa Metabo 12 Volt – e lehtë, por e fuqishme
 • Teknologjia Ultra-M: performanca më e lartë, karikimi i butë dhe 3 vjet garanci në paketën e baterisë.
SKU: 685165520 Tags: ,

L45,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SET VIDIATOR 2.7.5 12 V BL

SET VIDIATOR 2.7.5 12 V BL

 • Drejtues impakti pa kabëll PowerMaxx SSD 12 BL: Drejtues ndikimi pa furçë me dizajn kompakt për aplikime universale dhe kërkuese
 • Stërvitje me çekan pa kabëll PowerMaxx SB 12 BL: Stërvitje me çekiç pa tela me dizajn kompakt për aplikime universale dhe kërkuese
 • Motor unik pa furça Metabo për progres të shpejtë të punës dhe efikasitet më të lartë për çdo aplikim
 • Klasa Metabo 12 Volt – e lehtë, por e fuqishme
 • Teknologjia Ultra-M: performanca më e lartë, karikimi i butë dhe 3 vjet garanci në paketën e baterisë.
Fusha e dorëzimit
 • Stërvitje me çekan pa kabëll PowerMaxx SB 12 BL,
 • drejtues goditjeje pa kabëll PowerMaxx SSD 12 BL,
 • 2 paketa baterie 12V 4.0Ah LiHD,
 • karikues ASC 55,
 • kutia plastike e bartjes␍␍

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SET VIDIATOR 2.7.5 12 V BL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GURË PËR ZMERILUESE BANGO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUSE AJRI RETHORE DSX 150
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË PRESIONI HWW 9000/100 G
POMPË PRESIONI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LT-BL
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LT-BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE ME DISK KGS-254-M
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Çanta me vegla (E MADHE)
SET VIDIATOR 2.7.5 12 V BL
SET VIDIATOR 2.7.5 12 V BL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart