Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDIATOR BS 18 L BL SCREWDRIVER

L17,900

VIDIATOR BS 18 L BL SCREWDRIVER

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal – i butë: 25 Nm / 221.3 in-lbs
Çift rrotullues maksimal, i fortë: 60 Nm / 531 në bs
Stërvitja Ø çeliku: 13 mm / 1/2 ”
Druri i butë me stërvitje: 32 mm / 1 1/4 “

SKU: 602326890 Tags: ,

L17,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDIATOR BS 18 L BL SCREWDRIVER

VIDIATOR BS 18 L BL SCREWDRIVER

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal – i butë: 25 Nm / 221.3 in-lbs
Çift rrotullues maksimal, i fortë: 60 Nm / 531 në bs
Stërvitja Ø çeliku: 13 mm / 1/2 ”
Druri i butë me stërvitje: 32 mm / 1 1/4 ”

Përshkrim

 • Stërvitje / kaçavidë pa furça me dizajn jashtëzakonisht kompakt për zonat e aplikimit universal
 • Dritë e integruar pune LED me funksion të dritës së natës për shkëlqim optimal në zonën e punës
 • Lidhësi i dobishëm i rripit dhe mbajtësi i bitit mund të fiksohen në anën e djathtë ose të majtë
 • Mund të kombinohet me të gjitha paketat e baterive 18V dhe karikuesit e markave CAS: www.cordless-alliance-system.com

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Tensioni i baterisë18 V
 • Çift rrotullues maksimal – i butë25 Nm / 221,3 in-lbs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë60 Nm / 531 në bs
 • Çift rrotullues i rregullueshëm0,5 – 5 Nm // 4,4 – 44,3 in-lbs
 • Stërvitje Ø çelik 13 mm / 1/2 “
 • Druri i butë shpues 32 mm / 1 1/4 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 550/0 – 1850 rpm
 • Kapaciteti i bllokimit 1.5 – 13 mm // 1/16 – 0.51181 “
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 1.3 kg / 2.9 bs

Dridhje

 • Shpimi në metal2,3 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 72 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 83 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Chuck pa çelës
 • pa paketim baterie, pa ngarkues
 • Lidhëse rripi dhe kutia e bitit
 • Vendosja e çështjes MetaLoc

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: VIDIATOR BS 18 L BL SCREWDRIVER

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDIATOR BS 18 L BL SCREWDRIVER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK KHE 76
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE DP 28-10 S
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE DP 28-10 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME MAJA 32 COPË
KOMPLET ME MAJA 32 COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË VERTIKALE STEB 140
SHARRË VERTIKALE STEB 140
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK ME BATERI KHA 36-18 LTX-32
MATRAPIK ME BATERI KHA 36-18 LTX-32
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 4350
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 4350
VIDIATOR BS 18 L BL SCREWDRIVER
VIDIATOR BS 18 L BL SCREWDRIVER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart