Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ELEKTROGUR ME AJËR DW 125

Add your review

L22,900

ELEKTROGUR ME AJËR DW 125

Rrota bluarëse Ø: 125 mm / 5 ”
Presioni i funksionimit: 6,2 bar / 90 psi
Kërkesa për ajër: 500 l / min / 18 cfm
Fije bosht: M 14

SKU: 601556000 Tags: ,

L22,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ELEKTROGUR ME AJËR DW 125

ELEKTROGUR ME AJËR DW 125

Rrota bluarëse Ø: 125 mm / 5 ”
Presioni i funksionimit: 6,2 bar / 90 psi
Kërkesa për ajër: 500 l / min / 18 cfm
Fije bosht: M 14

Përshkrim

 • Për bluarjen e sipërfaqeve të sheshta dhe të lakuara në një larmi materialesh të ndryshme
 • Strehim ergonomik, i izoluar dhe i lehtë, i bërë nga plastika pa ndikim
 • Udhëzuesi i shkarkimit miqësor ndaj përdoruesit përmes dorezës shmang turbulencën e pluhurit në zonën e punës
 • Dalja e ajrit e mbrojtur nga zëri për funksionimin e zvogëluar të zhurmës
 • Leva e sigurisë parandalon fillimin e paqëllimtë të makinës
 • Për përdorim me disqet e përafërta dhe ndarjes Ø 125 mm
 • Rrota të shumta bluarjeje dhe disqe prerëse janë në dispozicion në gamën e Metabo

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Rrota bluarje Ø125 mm / 5 “
 • Presioni i punës 6,2 bar / 90 psi
 • Kërkesa e ajrit500 l / min / 18 cfm
 • Shpejtësia pa ngarkesë 10000 rpm
 • Fije gishtiM 14
 • Pesha 1,8 kg / 4 lbs

Dridhje

 • Bluarja me letër zmerile 5.7 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.06 m / s²
 • Emetimi i zhurmës
 • Niveli i presionit të tingullit 86 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 97 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • EURO Plug-in 1/4 “
 • Çelës gjashtëkëndësh
 • Doreza anësore
 • Rasta me kunj të rrafshët
 • Mbulesë mbrojtëse për disk
 • Hapësirë me nofulla të hapura
 • Shishe vaji
 • ARO / Orion Plug-in 1/4 “
 • ISO plug-in dalë 1/4 “

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ELEKTROGUR ME AJËR DW 125”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS 12 BL Q
VIDIATOR ME BATERI BS 12 BL Q
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AJËRNGROHËSE HE 23-650 CONTROL
AJËRNGROHËSE HE 23-650 CONTROL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GURË PËR ZMERILUESE BANGO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GOMINË PËR FLEX 125 MM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN MAGNETIK MAG 32
TRAPAN MAGNETIK MAG 50
ELEKTROGUR ME AJËR DW 125
ELEKTROGUR ME AJËR DW 125
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart