Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ZMERILUESE SXE 150-2.5 BL

L59,500

ZMERILUESE SXE 150-2.5 BL

Diametri i jastëkut mbështetës: 150 mm / 5,91 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 4000 – 10000 rpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 350 W
Diametri i orbitës: 2,5 mm / 0,1 “

SKU: 615025700 Tags: ,

L59,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ZMERILUESE SXE 150-2.5 BL

ZMERILUESE SXE 150-2.5 BL

Diametri i jastëkut mbështetës: 150 mm / 5,91 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 4000 – 10000 rpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 350 W
Diametri i orbitës: 2,5 mm / 0,1 ”

Përshkrim

 • Jashtëzakonisht i lehtë dhe i rrafshët orbital i rastësishëm me dizajn simetrik për ndërrim të lehtë të duarve ose funksionim me dy duar
 • Diametri i orbitës 2.5 mm për cilësinë më të lartë të sipërfaqes me heqje të mirë të materialit
 • Ndërprerësi i rrëshqitjes pa rrëshqitje me funksionin e njeriut të vdekur për fillimin e sigurt dhe opsionalisht gjithashtu kontrollin e shpejtësisë
 • Elektronikë me valë të plota Vario Tacho Constamatic (VTC) për bluarje me materiale që kërkojnë shpejtësi të personalizuara, të cilat qëndrojnë konstante nën ngarkesë
 • Paravendosja elektronike e intervalit të dëshiruar të shpejtësisë
 • Fillimi i butë minimizon dëmtimin e sipërfaqes kur vendosni makinerinë në sipërfaqen e punës
 • Efikasiteti më i lartë motorik pa furça Metabo gjatë bluarjes, gjithashtu në modalitetin e vazhdueshëm
 • Dridhje të ulëta për një mënyrë të përshtatshme të vazhdueshme
 • Mbrojtja nga mbingarkesa: mbron motorin nga mbinxehja
 • Çelësi kryesor i veçantë mbron nga fillimi i paqëllimtë
 • Frena e motorit dhe pllakës lejon vendosjen e shpejtë të makinës pas përdorimit
 • Mundësia e nxjerrjes me anë të lidhjes së një fshesë me korrent të të gjitha qëllimeve
 • Jastëk zmerilimi me shumë vrima për nxjerrje efektive dhe jetë më të gjatë shërbimi të mjedisit lëmues
 • Kur punoni me fletë lëmuese 125 mm, mund të përdoret jastëku për lëmues “me shumë vrima” Ø 125 mm (aksesori 630264000)
 • Shërbim miqësor me kabllo të këmbyeshëm
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Diametri i jastëkut mbështetës 150 mm / 5,91 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë4000 – 10000 rpm
 • Fuqia e vlerësuar e hyrjes350 W
 • Revolucionet në ngarkesën nominale10000 rpm
 • Diametri i orbitës: 2,5 mm / 0,1 “
 • Pesha (pa kabllo elektrike) 1 kg / 2.2 lbs
 • Gjatësia e kabllit 4.3 m / 14 ft

Dridhje

 • Bluarja sipërfaqësore2,4 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 71 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 82 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K2 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Jastëk lëmues “multi-vrimë” me grep dhe lak
 • Hapësirë me nofulla të hapura
 • metaBOX 145

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: ZMERILUESE SXE 150-2.5 BL

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ZMERILUESE SXE 150-2.5 BL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS 12 Q
VIDIATOR ME BATERI BS 12 Q
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE SXE 425 TURBOTEC
ZMERILUESE SXE 450 TURBOTEC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SBE 780-2
TRAPAN SBEV 1300-2 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NDRICUES PA 12 LED-USB
NDRICUES PA 12 LED-USB
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DOREZË KRIKETI ME AJËR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË DADICEKESH DSSW 1690-3/4"
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart