Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PISTOLETË GRASATIMI ME AJËR DFP 400

Add your review

L8,900

PISTOLETË GRASATIMI ME AJËR DFP 400

Presioni i funksionimit: 2 – 10 bar // 29 – 145 psi
Kërkesa e ajrit për goditje: 0,4 l / 0,01 cfs

SKU: 601572000 Tags: ,

L8,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PISTOLETË GRASATIMI ME AJËR DFP 400

PISTOLETË GRASATIMI ME AJËR DFP 400

Presioni i funksionimit: 2 – 10 bar // 29 – 145 psi
Kërkesa e ajrit për goditje: 0,4 l / 0,01 cfs

Përshkrim

 • Automatik: rrjedhja e vazhdueshme e materialit për sa kohë që aktivizohet mbrojtësi i këmbëzës; rrjedha uniforme në shpejtësinë e kërkuar
 • Asnjë material që pikon për funksionim të pastër dhe efektiv
 • Me një lidhje të ngurtë dhe fleksibël, duke përfshirë edhe thithin e yndyrës, për arritshmëri më të mirë dhe trajtim të thjeshtë
 • Për mbushje nga enë të jashtme të yndyrës ose për përdorim me fishekë të zakonshëm (400g)

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Presioni i funksionimit2 – 10 bar // 29 – 145 psi
 • Kërkesa e ajrit për goditje 0,4 l / 0,01 cfs
 • Pesha 1.55 kg / 3.4 l
Fusha e dorëzimit
 • EURO Plug-in 1/4 “
 • Tub i yndyrës së ngurtë (17 cm)
 • Zorrë fleksibël e yndyrës 46 cm (18 “)
 • ARO / Orion Plug-in dalë 1/4 “
 • ISO plug-in dalë 1/4 “

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PISTOLETË GRASATIMI ME AJËR DFP 400”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTRIK DORE ULA 12 LED
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR POWERMAXX BS 12 BL
VIDIATOR POWERMAXX BS 12 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BAZAMENT PËR TRONKATRICE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK KHE 3250
MATRAPIK KHE 3250
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS QUICK BASIC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8765
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8745
PISTOLETË GRASATIMI ME AJËR DFP 400
PISTOLETË GRASATIMI ME AJËR DFP 400
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart