Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

TRAPAN SBEV 1000-2

L24,900

TRAPAN SBEV 1000-2

Fuqia hyrëse e vlerësuar: 1010 W
Çift rrotullues maksimal: 40/14 Nm // 354/124 in-lbs
Murator me shpime: 22 mm / 7/8 ”
Beton shpues: 20 mm / 25/32 ”
Stërvitja Ø çeliku: 16/10 mm // 5/8 / 3/8 ”
Druri i butë me stërvitje: 40/25 mm // 1 9/16 / 1 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 1000/0 – 2800 rpm

SKU: 600783500 Tags: ,

L24,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

TRAPAN SBEV 1000-2

TRAPAN SBEV 1000-2

Fuqia hyrëse e vlerësuar: 1010 W
Çift rrotullues maksimal: 40/14 Nm // 354/124 in-lbs
Murator me shpime: 22 mm / 7/8 ”
Beton shpues: 20 mm / 25/32 ”
Stërvitja Ø çeliku: 16/10 mm // 5/8 / 3/8 ”
Druri i butë me stërvitje: 40/25 mm // 1 9/16 / 1 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 1000/0 – 2800 rpm

Përshkrim

 • Elektronikë me valë të plotë Vario-Tacho-Constamatic (VTC) -Fala Wave për punë me materiale që kërkojnë shpejtësi të personalizuara, të cilat qëndrojnë konstante nën ngarkesë
 • Thumbwheel për Zgjedhjen e Shpejtësisë
 • Strehim ingranazhi i fortë prej gize për shpërndarje optimale të nxehtësisë dhe jetëgjatësi të shërbimit
 • Ura rrotulluese e furçave të karbonit për performancë maksimale edhe në funksionimin e akrepave të orës, p.sh. për heqjen e vidave kokëforta
 • Metabo Marathon-motor me mbrojtje nga pluhuri për jetë të gjatë shërbimi
 • Tufë sigurie Metabo S-automatike: shkëputja mekanike e makinës për punë të sigurt nëse mjeti ndalet papritur
 • Rotacioni përpara dhe mbrapsht
 • Spindle me gropë gjashtëkëndore për copa kaçavidë për të punuar pa bllokim
 • Mbrojtja e rindezjes: parandalon fillimin e paqëllimtë pas ndërprerjes së furnizimit me energji elektrike
 • Lidhës topi mbrojtës kabllor për lirinë optimale të lëvizjes kur punoni
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Fuqia hyrëse e vlerësuar1010 W
 • Fuqia e daljes540 W
 • Çift rrotullues maksimal 40/14 Nm // 354/124 në bs
 • Murator stërvitje 22 mm / 7/8 “
 • Beton shpues 20 mm / 25/32 “
 • Stërvitje Ø çelik 16/10 mm // 5/8 / 3/8 “
 • Druri i butë shpues 40/25 mm // 1 9/16 / 1 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 1000/0 – 2800 rpm
 • Revolucionet në ngarkesën nominale1000 / 2800 rpm
 • Shkalla maksimale e ndikimit53200 bpm
 • Ingranazhe2
 • Kapaciteti i bllokimit 1.5 – 13 mm // 1/16 – 1/2 “
 • Diametri i jakës 43 mm / 1 11/16 “
 • Spindle gisht me gropë gjashtëkëndor 6,35 mm / 1/4 “
 • Stërvitni fillin e gishtit1 / 2 “- 20 UNF
 • Lloji i fiksimit të Chuck-it
 • Pesha (pa kabllo rryme) 2.7 kg / 6 lbs
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Dridhje

 • Shpimi në metal4,2 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Betoni i shpimit me ndikim 17 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit103 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 114 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Futuro Plus pa çelësa
 • metaBOX 145 L
 • dorezë anësore e veshur me gome
 • Udhëzues për thellësinë e shpimit

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “TRAPAN SBEV 1000-2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE SXE 150-5.0 BL
ZMERILUESE SXE 150-5.0 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LT-QUICK
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LT-QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË UJI PRESIONI P 2000 G
POMPË UJI PRESIONI P 4000 G
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AJËRNGROHËSE HE 20-600
AJËRNGROHËSE HE 20-600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK PA KARBONÇINA MHEV 5 BL
MATRAPIK PA KARBONÇINA MHEV 5 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart