Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDIATOR ME BATERI SB 12 BL

L26,900

VIDIATOR ME BATERI SB 12 BL

 • Tensioni i baterisë: 12 V
 • Çift rrotullues maksimal – i butë: 18 Nm / 159,3 in-lbs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë: 45 Nm / 398,3 in-lbs
 • Murator me shpime: 10 mm / 3/8 “
 • Stërvitja Ø çeliku: 10 mm / 3/8 “
 • Druri i butë me stërvitje: 25 mm / 1 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 500/1650 rpm
SKU: 601077500 Tags: ,

L26,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDIATOR ME BATERI SB 12 BL

VIDIATOR ME BATERI SB 12 BL

 • Tensioni i baterisë: 12 V
 • Çift rrotullues maksimal – i butë: 18 Nm / 159,3 in-lbs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë: 45 Nm / 398,3 in-lbs
 • Murator me shpime: 10 mm / 3/8 “
 • Stërvitja Ø çeliku: 10 mm / 3/8 “
 • Druri i butë me stërvitje: 25 mm / 1 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 500/1650 rpm

Përshkrim

 • Stërvitje pa furçë me çekan me dizajn jashtëzakonisht kompakt për aplikimin universal
 • Klasa Metabo 12 Volt – e lehtë, por e fuqishme
 • Funksioni i shpimit të çekanit për shpime në muraturë
 • Dritë LED e integruar e punës me funksion të dritës së natës për ndriçim optimal në zonën e punës
 • Me fiksim të dobishëm të rripit dhe kutinë e bitit që mund të rregullohet në anën e djathtë ose të majtë

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketimit të baterisëLion-jon
 • Tensioni i baterisë 12 V
 • Çift rrotullues maksimal – i butë18 Nm / 159,3 in-lbs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë45 Nm / 398,3 in-lbs
 • Çift rrotullues i rregullueshëm0,5 – 5 Nm // 4,4 – 44,3 in-lbs
 • Masoneria me stërvitje 10 mm / 3/8 “
 • Stërvitje Ø çelik 10 mm / 3/8 “
 • Druri i butë – 25 mm / 1 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 500/1650 rpm
 • Shkalla maksimale e ndikimit 21000 bpm
 • Kapaciteti i bllokimit 1.5 – 10 mm // 1/16 – 3/8 “
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 1.2 kg / 2.6 bs

Dridhje

 • Shpimi në metal2.8 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Betoni i shpimit me ndikim18.1 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 82 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 93 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Chuck pa çelës
 • Karikues SC 30
 • metaBOX 118
 • Kapëse rripi dhe kutia e bitit
 • 2 paketa baterie Li-Power (12 V / 2.0 Ah)

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDIATOR ME BATERI SB 12 BL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË ME LAMA VERTIKALE ASE-18-LTX
SHARRË ME LAMA VERTIKALE ASE-18-LTX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AJËRNGROHËSE HE 20-600
AJËRNGROHËSE HE 20-600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE ME DISK KS-216-M
TRONKATRICE ME DISK KS-216-M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LTX-IMPULS
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LTX-IMPULS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR ME AJËR DW 125
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK KHA 18 LTX BL 24 QUICK
MATRAPIK KHA 18 LTX BL 24 QUICK
VIDIATOR ME BATERI SB 12 BL
VIDIATOR ME BATERI SB 12 BL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart