Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MATRAPIK ME BATERI KHA 36-18 LTX-32

L59,500

MATRAPIK ME BATERI KHA 36-18 LTX-32

Tensioni i baterisë: 18 V
Maks. energjia me goditje të vetme (EPTA): 3.1 J
Shkalla maksimale e ndikimit: 4500 bpm
Beton shpues me stërvitje çekani: 32 mm / 1 1/4 ”
Mbajtës bit: SDS-plus

SKU: 600796840 Tags: ,

L59,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MATRAPIK ME BATERI KHA 36-18 LTX-32

MATRAPIK ME BATERI KHA 36-18 LTX-32

Tensioni i baterisë: 18 V
Maks. energjia me goditje të vetme (EPTA): 3.1 J
Shkalla maksimale e ndikimit: 4500 bpm
Beton shpues me stërvitje çekani: 32 mm / 1 1/4 ”
Mbajtës bit: SDS-plus

Përshkrim

 • Çekiç i kombinuar me 3 funksione: shpimi i çekanit, shpimi dhe gdhendja
 • Përputhshmëri 100% me klasën 18 Volt: funksionim i fuqishëm 36 volt me dy paketa baterie 18 volt nga Metabo
 • Metabo VibraTech (MVT): duke punuar, gjithashtu vazhdimisht, në një mënyrë të lodhjes së ulët ndërsa mbron shëndetin e përdoruesit
 • Forma e strehimit ergonomik për detyrat e gdhendjes pa dorezë anësore
 • Metabo Quick: bllokim i shpejtë, pa mjete për të punuar me njësi shpuese të SDS-plus dhe të drejta
 • Variospeed (V) Elektronikë për të punuar me shpejtësi të personalizuar që i përshtaten materialeve të ndryshme të aplikimit
 • Tufë sigurie Metabo S-automatike: shkëputja mekanike e makinës për punë të sigurt duhet që stërvitja të ndalet papritur
 • Mund të kombinohet me të gjitha paketat e baterive 18V dhe karikuesit e markave CAS: www.cordless-alliance-system.com

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Tensioni i baterisë18 V
 • Maks. energji me goditje të vetme (EPTA) 3.1 J
 • Shkalla maksimale e ndikimit4500 bpm
 • Beton shpues dr me shpime çekani 32 mm / 1 1/4 “
 • Masoneria me stërvitje me copa thelbësore 68 mm / 2 11/16 “
 • Stërvitje Ø çelik 13 mm / 1/2 “
 • Druri i butë shpues 30 mm / 1 3/16 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 1100 rpm
 • Mbajtës bitSDS-plus
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 5,1 kg / 11,2 lbs

Dridhje

 • Beton shpues me çekan 13 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Daltë 10.5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 88 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 99 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Shtrëngues çekani për vegla me fund të kunjit SDS-plus
 • Udhëzues për thellësinë e shpimit
 • Rasti MetaLoc
 • pa paketim baterie, pa ngarkues
 • Bravë pa çelës për mjetet me fyell cilindrik
 • Doreza anësore e Metabo VibraTech (MVT)

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MATRAPIK ME BATERI KHA 36-18 LTX-32”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 65
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE KGSV-216-M
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEVF 10-125 QUICK INOX
ELEKTROGUR WEVF 10-125 QUICK INOX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR POWERMAXX BS 12 BL
VIDIATOR POWERMAXX BS 12 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.1.12 18 V BL LIHD
COMBO SET 2.1.12 18 V BL LIHD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB-18-L-BL
VIDIATOR ME BATERI SB-18-L-BL
MATRAPIK ME BATERI KHA 36-18 LTX-32
MATRAPIK ME BATERI KHA 36-18 LTX-32
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart