Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PISTOLETË DADICEKËSH SSW-18-LTX-400-BL

L49,900

PISTOLETË DADICEKËSH SSW-18-LTX-400-BL

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal: 400 Nm / 295 ft
Mbajtës bit: Sheshi mashkull 1/2 “(12,70 mm)

SKU: 602205500 Tags: ,

L49,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PISTOLETË DADICEKËSH SSW-18-LTX-400-BL

PISTOLETË DADICEKËSH SSW-18-LTX-400-BL

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal: 400 Nm / 295 ft
Mbajtës bit: Sheshi mashkull 1/2 “(12,70 mm)

Përshkrim

 • Motor unik pa furça Metabo për progres të shpejtë të punës dhe efikasitet më të lartë për çdo aplikim
 • Mbrojtja nga mbingarkesa: mbron motorin nga mbinxehja
 • Çift rrotullues i lartë i shoqëruar nga një dizajn jashtëzakonisht kompakt
 • Makinë me çift rrotullues të lartë me çift rrotullues të ulët kthyes
 • Dymbëdhjetë nivele shpejtësie / çift rrotullues për një gamë të gjerë aplikimesh
 • Dritë e integruar e punës për ndriçimin e zonës së punës
 • Strehim ingranazhi i fortë prej gome alumini për shpërndarje dhe qëndrueshmëri optimale të nxehtësisë
 • Lidhës i dobishëm i rripit, mund të rregullohet ose në anën e djathtë ose të majtë
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje
 • Mund të kombinohet me të gjitha paketat e baterive 18V dhe karikuesit e markave CAS: www.cordless-alliance-system.com

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketimit të baterisëLion-jon
 • Tensioni i baterisë18 V
 • Kapaciteti i paketës së baterisë2 x 4 Ah
 • Maks. madhësia e vidhës M20
 • Maks. shpejtësia pa ngarkesë 0 – 2150 rpm
 • Shkalla maksimale e ndikimit 4250 bpm
 • Çift rrotullimi maksimal400 Nm / 295 ft
 • Maks. çift rrotullues çlodhës 620 Nm / 420 ft
 • Nivelet e shpejtësisë / çift rrotullues12
 • Mbajtës bit Bit katror 1/2 “(12,70 mm)
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 2 kg / 4,4 lbs

Dridhje

 • Vidhja me ndikim 12 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 100 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 111 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Grep rripi
 • metaBOX 145
 • 2 paketa baterie Li-Power (18 V / 4.0 Ah)
 • Karikues ASC 55 “AIR COOL”

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PISTOLETË DADICEKËSH SSW-18-LTX-400-BL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASPIRATOR VAKUMI ASA-32-L
ASPIRATOR VAKUMI ASA-32-L
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TP 8000 S
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TP 8000 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WE 19-180 QUICK RT
ELEKTROGUR WE 19-180 QUICK RT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN BE 650
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK KHE 3250
MATRAPIK KHE 3250
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W 1100-125
ELEKTROGUR W 1100-125
PISTOLETË DADICEKËSH SSW-18-LTX-400-BL
PISTOLETË DADICEKËSH SSW-18-LTX-400-BL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart