Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ELEKTROGUR W 18 LTX 115 QUICK

L27,500

ELEKTROGUR W 18 LTX 115 QUICK

Tensioni i baterisë: 18 V
Rrota bluarëse Ø: 115 mm / 4 1/2 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 8000 rpm

SKU: 602170840 Tags: ,

L27,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ELEKTROGUR W 18 LTX 115 QUICK

ELEKTROGUR W 18 LTX 115 QUICK

Tensioni i baterisë: 18 V
Rrota bluarëse Ø: 115 mm / 4 1/2 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 8000 rpm

Përshkrim

 • Dizajn i hollë për punë me lodhje të ulët
 • Metabo Quick për ndryshimin e diskut pa mjete me anë të një arre me mbyllje të shpejtë
 • Mbrojtës i rregullueshëm pa mjete; kthesë-provë
 • Paketa e baterisë mund të rrotullohet për një qasje më të mirë në vende të vështira për t’u arritur
 • Mbrojtja nga mbingarkesa: mbron motorin nga mbinxehja
 • Fillim i butë elektronik për fillimin e qetë
 • Mbrojtja e rindezjes: parandalon fillimin e paqëllimtë pas ndërrimit të baterisë
 • Filtri i ndara i mbrojtjes nga pluhuri mbron motorin nga grimcat e trasha
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje
 • Mund të kombinohet me të gjitha paketat e baterive 18V dhe karikuesit e markave CAS: www.cordless-alliance-system.com

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Tensioni i baterisë18 V
 • Rrota bluarje Ø115 mm / 4 1/2 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë8000 rpm
 • Fije gishtiM 14
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 2,5 kg / 5,5 lbs

Dridhje

 • Bluarje sipërfaqësore 4 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Bluarje me letër zmerile 2,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 83 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 94 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Mbrojtëse
 • Doreza anësore
 • Filtri për mbrojtjen e pluhurit
 • metaBOX 165 L
 • pa paketim baterie, pa ngarkues
 • Fllanxhë e brendshme e mbështetjes
 • Arrë me mbyllje të shpejtë

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ELEKTROGUR W 18 LTX 115 QUICK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË VERTIKALE STE 140
SHARRË VERTIKALE STE 140
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.1.16 18 V BL LIHD
COMBO SET 2.1.16 18 V BL LIHD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB 12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK UHEV 2860-2 QUICK
MATRAPIK KHE 2860 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN BEV 1300-2
TRAPAN BEV 1300-2
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Çanta me vegla (E MADHE)
ELEKTROGUR W 18 LTX 115 QUICK
ELEKTROGUR W 18 LTX 115 QUICK
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart