Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

KAPËSE PNEUMATIKE DKNG 40/50

L17,900

KAPËSE PNEUMATIKE DKNG 40/50

Lloji i thonjve: SKN
Gjatësia e thonjve: 15 – 50 mm // 5/8 – 2 ”
Lloji i kapëses: 90 + ES
Gjatësia e kapëses: 15 – 40 mm // 5/8 – 1 1/2 “

SKU: 601562500 Tags: ,

L17,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

KAPËSE PNEUMATIKE DKNG 40/50

KAPËSE PNEUMATIKE DKNG 40/50

Lloji i thonjve: SKN
Gjatësia e thonjve: 15 – 50 mm // 5/8 – 2 ”
Lloji i kapëses: 90 + ES
Gjatësia e kapëses: 15 – 40 mm // 5/8 – 1 1/2 ”

Përshkrim

 • Për përpunimin e lëndëve dhe thonjve
 • Për ambientet e brendshme, p.sh. për fiksimin e paneleve të murit dhe tavanit ose për ngjitjen e shiritave
 • Për fiksimin e pllakave të gjuhës dhe brazdës, chipboards etj
 • Praktik dhe i lehtë për funksionim të lehtë edhe në vende të vështira për tu arritur
 • Kalimi midis kapëseve dhe thonjve të kokës pa konvertim
 • Mekanizmi i sigurisë parandalon veprimin e paqëllimtë të shkaktuar për mbrojtjen e përdoruesit
 • Hapje pa mjete e mbulesës së përparme për eliminimin e thjeshtë dhe të shpejtë të defekteve
 • Strehim i përbërë ergonomik: izolim jo-shqip dhe dridhje të ulët për punë të rehatshme
 • Dorezë e gomuar për funksionim ergonomik dhe pa lodhje
 • Udhëzues i shkarkimit rrotullues miqësor për përdoruesin: nuk ka turbulencë pluhuri në zonën e punës

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i thonjve SKN
 • Gjatësia e thonjve 15 – 50 mm // 5/8 – 2 “
 • Lloji i kapës90 + ES
 • Gjatësia e kapëses 15 – 40 mm // 5/8 – 1 1/2 “
 • Presioni i funksionimit5 – 7 bar // 72.5 – 101.5 psi
 • Kërkesa e ajrit për ndikim 0,66 l / 0,02 cfi
 • Pesha 1.1 kg / 2.4 bs
Fusha e dorëzimit
 • EURO Plug-in 1/4 “
 • Shishe vaji
 • Syze sigurie
 • Këllëf plastik
 • EURO dhe ARO / Orion plug-in dalë 1/4 “
 • ARO / Orion Plug-in dalë 1/4 “
 • ISO plug-in dalë 1/4 “

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “KAPËSE PNEUMATIKE DKNG 40/50”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DISK UNIVERSAL PËR DRU
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GURË BANGO DS 150
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASPIRATOR VAKUMI ASA-32-L
ASPIRATOR VAKUMI ASA-32-L
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK PA KARBONÇINA MHEV 11 BL
MATRAPIK PA KARBONÇINA MHEV 11 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK KHA 18 LTX BL 24 QUICK
MATRAPIK KHA 18 LTX BL 24 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS 12
VIDIATOR ME BATERI BS 12
KAPËSE PNEUMATIKE DKNG 40/50
KAPËSE PNEUMATIKE DKNG 40/50
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart