Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

DISK DRURI “CORDLESS CUT WOOD – CLASSIC”

L2,600

DISK DRURI “CORDLESS CUT WOOD – CLASSIC”

Përshkrim

 • Koha maksimale e punimit për sharrat pa tela falë trashësisë së tehut të hollë të çelikut dhe gjerësisë së prerjes
 • Në mënyrë të konsiderueshme më shumë prerje për ngarkimin e paketës së baterisë krahasuar me tehu standarde të sharrës me të njëjtën jetë të gjatë të mjetit
SKU: 628065000 Tags: ,

L2,600


Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/Order_On_Whatsapp_For_Dokan/Order_On_Whatsapp_For_Dokan.php on line 108
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

DISK DRURI “CORDLESS CUT WOOD – CLASSIC”

DISK DRURI “CORDLESS CUT WOOD – CLASSIC”

Përshkrim

 • Koha maksimale e punimit për sharrat pa tela falë trashësisë së tehut të hollë të çelikut dhe gjerësisë së prerjes
 • Në mënyrë të konsiderueshme më shumë prerje për ngarkimin e paketës së baterisë krahasuar me tehu standarde të sharrës me të njëjtën jetë të gjatë të mjetit

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Diametri x gjerësia e prerjes x vrima216 x 1.8 x 30 mm
 • Materiali HW / CT
 • Numri i dhëmbëve40
 • Forma e dhëmbit WZ
 • Trashësia e tehut të çelikut1.2 mm
 • Këndi i tronditjes 5 °
 • I përshtatshëm përKS 18 LTX 216 / KGS 18 LTX 216
 • PaketimiKutia e kartonit

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: DISK DRURI “CORDLESS CUT WOOD – CLASSIC”

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “DISK DRURI “CORDLESS CUT WOOD – CLASSIC””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË ME LAMA VERTIKALE SSEP-1400-MVT
SHARRË ME LAMA VERTIKALE SSEP-1400-MVT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK MHE 96
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE SXE 450 TURBOTEC
ZMERILUESE SXE 450 TURBOTEC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK ME BATERI SBE 18 LTX
MATRAPIK ME BATERI SBE 18 LTX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GURË PËR ZMERILUESE BANGO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË BOJE FSP 100
DISK DRURI “CORDLESS CUT WOOD – CLASSIC”
DISK DRURI “CORDLESS CUT WOOD – CLASSIC”
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart