Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

DISK PËR CARJE “POWER CUT”

L1,500

DISK PËR CARJE 120X20X20 MM

Përshkrim

  • Për lëmimin / bluarjen e çelikut të mjetit
  • Zierje e imët (60N): e përshtatshme për bluarjen e imët të çeliqeve të ngurtësuar dhe të pa ngurtësuar, për shembull stërvitje spirale, kaçavida, dalta, dalta kthyese, mjete ndarëse, dalta me buzë të pjerrëta, thika gdhendëse
  • Zierje e trashë (36P): e përshtatshme për bluarjen paraprake të çeliqeve të ngurtësuar dhe të pa ngurtësuar, për shembull dalta, mjete ndarëse

L1,500


Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/Order_On_Whatsapp_For_Dokan/Order_On_Whatsapp_For_Dokan.php on line 108
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

DISK PËR CARJE “POWER CUT”

DISK PËR CARJE “POWER CUT”

Përshkrim

  • Për lëmimin / bluarjen e çelikut të mjetit
  • Zierje e imët (60N): e përshtatshme për bluarjen e imët të çeliqeve të ngurtësuar dhe të pa ngurtësuar, për shembull stërvitje spirale, kaçavida, dalta, dalta kthyese, mjete ndarëse, dalta me buzë të pjerrëta, thika gdhendëse
  • Zierje e trashë (36P): e përshtatshme për bluarjen paraprake të çeliqeve të ngurtësuar dhe të pa ngurtësuar, për shembull dalta, mjete ndarëse

Të dhënat teknike

Karakteristikat

  • Diametri x trashësi x vrimë120 x 20 x 20 mm
  • Gërryerja dhe fortësia 36 P, 60 N
  • I përshtatshëm për DDS 125 / Ds W 3150

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “DISK PËR CARJE “POWER CUT””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB 18
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE ME DISK KGS-254-M
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.1.16 18 V BL LIHD
COMBO SET 2.1.16 18 V BL LIHD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LT-BL
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LT-BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
tronkatrice-kgsv-72-xact-sym
TRONKATRICE KGSV 72 XACT SYM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DISK UNIVERSAL PËR DRU
DISK PËR CARJE “POWER CUT”
DISK PËR CARJE “POWER CUT”
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart