Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ZMERILUESE MURI LSV 5-225 COMFORT

L79,500

ZMERILUESE MURI LSV 5-225 COMFORT

Diametri i diskut lëmues: 225 mm / 8 7/8 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 1000 – 1650 rpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 500 W

SKU: 600136000 Tags: ,

L79,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ZMERILUESE MURI LSV 5-225 COMFORT

ZMERILUESE MURI LSV 5-225 COMFORT

Diametri i diskut lëmues: 225 mm / 8 7/8 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 1000 – 1650 rpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 500 W

Përshkrim

 • Për lëmimin e përshtatshëm të sipërfaqeve primare në mure ose tavane
 • Dritë anësore LED e zgjedhshme për të ndihmuar në zbulimin e papërsosmërive dhe dhëmbëzimeve dhe për të siguruar një përfundim perfekt.
 • Bilanci optimal kur punoni, pasi qendra e gravitetit të makinës nuk është në kokën e lëmuar
 • Rregullimi i gjatësisë së ndryshueshme: mund të shkurtohet ose zgjatet pa mjete për dhoma të ngushta ose dhoma me tavan të lartë
 • Zgjatet në një gjatësi totale prej 2.1 m me shtrirje shtesë (aksesor)
 • Teknologjia M-Clean: Nxjerrja efektive përmes kutisë së makinës për fleksibilitet maksimal të kokës së lëmuar
 • Përshtatja ideale e kokës fleksibël të lëmimit në sipërfaqe për rezultate të mira pune
 • Rezultatet optimale të nxjerrjes falë buzës së furçës të montuar në pranverë që përshtatet në sipërfaqe.
 • Vario-Constamatic (VC) -Elektronikë me valë të plotë për të punuar me shpejtësi të personalizuar për t’iu përshtatur materialeve të aplikimit dhe shpejtësive që mbeten pothuajse konstante edhe nën ngarkesë
 • Doreza e dorezës së aluminit në formë ergonomikisht dhe doreza T për përdorim të rehatshëm në pozicione të ndryshme
 • Boshti i këmbimit i thjeshtë, i shpejtë dhe pa mjete mund të rregullohet direkt në vend nëse është e nevojshme
 • Vendosja e makinës poshtë pa ngërç të zorrës dhe kabllit
 • Me një gamë të gjerë mediash bluarjeje për çdo aplikim
 • Mundësia e nxjerrjes me anë të lidhjes së një fshesë me korrent për të gjitha qëllimet

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Diametri i diskut lëmues: 225 mm / 8 7/8 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 1000 – 1650 rpm
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar500 W
 • Fuqia e daljes270 W
 • Gjatësia e rregullueshme e makinës: 1,1 / 1,6 / 2,1 m // 41 3/8 / 61 7/32 / 81 1/16 “
 • Pesha (pa kabllo energjie) 4,5 kg / 9,9 l
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 157 1/2 “

Dridhje

 • Bluarja sipërfaqësore2,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 76 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 87 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Jastëk lëmimi (shumë i butë)
 • Shkurre bashkimi
 • Zgjerim
 • Çelës gjashtëkëndësh
 • Këllëf plastik
 • Fletë lëmuese me grep dhe lak me shumë vrima (1 secila nga P80, P100, P120, P150)
 • Bosht fleksibël (si zëvendësim)

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: ZMERILUESE MURI LSV 5-225 COMFORT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ZMERILUESE MURI LSV 5-225 COMFORT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN BEV 1300-2
TRAPAN BEV 1300-2
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUSE AJRI RETHORE DSX 150
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË BOJE FSP 1000 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TP 13000 S
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TP 13000 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN BE 850-2
TRAPAN BEV 1300-2
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W 18 LTX 115 QUICK
ELEKTROGUR W 18 LTX 115 QUICK
ZMERILUESE MURI LSV 5-225 COMFORT
ZMERILUESE MURI LSV 5-225 COMFORT
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart