Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

POMPË PRESIONI HWW 4000/25 G

L22,900

POMPË PRESIONI HWW 4000/25 G

Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1100 W
Shkalla maksimale e dorëzimit: 4000 l / h / 1057 gal / h
Lartësia maksimale e dorëzimit: 46 m / 151 ft
Lartësia maksimale e thithjes: 8 m / 26 ft
Kapaciteti i rezervuarit, afërsisht: 24 l / 6,3 gal

SKU: 600971000 Tags: ,

L22,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

POMPË PRESIONI HWW 4000/25 G

POMPË PRESIONI HWW 4000/25 G

Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1100 W
Shkalla maksimale e dorëzimit: 4000 l / h / 1057 gal / h
Lartësia maksimale e dorëzimit: 46 m / 151 ft
Lartësia maksimale e thithjes: 8 m / 26 ft
Kapaciteti i rezervuarit, afërsisht: 24 l / 6,3 gal

Përshkrim

 • Për furnizim automatik me ujë, për ujitje në kopsht dhe pompimin e ujërave nëntokësore, si dhe pompimin, pompimin bosh, qarkullimin e ujit të pastër
 • Enë presioni për kursimin e energjisë dhe sigurimin e ujit me zhurmë të ulët
 • Çelës presioni në rezervuar për aktivizimin automatik në rast të rritjes së kërkesës për ujë
 • Motor kondensatori pa mirëmbajtje
 • Mbrojtja nga mbingarkesa: mbron motorin nga mbinxehja
 • Sistem vulosës me cilësi të lartë për jetë të gjatë shërbimi
 • Hapni veçmas mbushjen e ujit për funksionimin e thjeshtë të pompës
 • Priza e kullimit të ujit (e lëvizshme pa mjete) për mbrojtje në rast acar
 • Për ujitje të kopshtit me 1 deri 3 spërkatës
 • Për rrymën alternative me një fazë

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Fuqia hyrëse e vlerësuar 1100 W
 • Shkalla maksimale e dorëzimit 4000 l / h / 1057 gal / h
 • Lartësia maksimale e dorëzimit46 m / 151 ft
 • Presioni maksimal4,6 bar / 66,7 psi
 • Lartësia maksimale e thithjes8 m / 26 ft
 • Presioni i ndezjes rreth 1,4 bar / 20,3 psi
 • Presioni i fikjes përafërsisht 3,2 bar / 46,4 psi
 • Porta thithëse1 “fije femërore
 • Fije femërore për shkarkimin e portit 1 “
 • Kapaciteti i rezervuarit, afërsisht 24 l / 6.3 gal
 • Strehim pompëGize gri
 • Lloji i mbrojtjes IPIP X4
 • Boshti i makinës Çelik inox
 • TankSteel
 • Numri i shtytësve1
 • Përmasat485 x 275 x 585 mm // 19 3/32 x 10 13/16 x 23 1/32 “
 • Pesha 17.2 kg / 38 bs
 • Gjatësia e kabllit 1.5 m / 5 ft

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 70 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 82,4 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Kontrolloni Valvulën
 • Shirit nënshkrimi pëlhure

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “POMPË PRESIONI HWW 4000/25 G”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË UJI PRESIONI P 2000 G
POMPË UJI PRESIONI P 4000 G
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LUÇIDUESE PE 15-25 SET
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE MURI 5-225
ZMERILUESE MURI 5-225
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË PRESIONI PËR UJRA TË NDOTURA
POMPË PRESIONI PËR UJRA TË NDOTURA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN BEV 1300-2
TRAPAN BEV 1300-2
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LT
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LT
POMPË PRESIONI HWW 4000/25 G
POMPË PRESIONI HWW 4000/25 G
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart