Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDIATOR SE 18 LTX 4000

L23,900

VIDIATOR SE 18 LTX 4000

Mbajtës bit: Pushim gjashtëkëndësh 1/4 “(6,35 mm)
Çift rrotullues maksimal – i butë: 7 Nm / 62 in-
Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 4000 rpm

SKU: 620048890 Tags: ,

L23,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDIATOR SE 18 LTX 4000

VIDIATOR SE 18 LTX 4000

Mbajtës bit: Pushim gjashtëkëndësh 1/4 “(6,35 mm)
Çift rrotullues maksimal – i butë: 7 Nm / 62 in-
Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 4000 rpm

Përshkrim

 • Kaçavidë drywall për fiksimin e pllakave të gipsit në dru dhe metal; gjithashtu i përshtatshëm për pllaka me fibra gipsi në korniza metalike
 • Dizajn kompakt dhe i lehtë për funksionim komod me një dorë
 • Drejtimi i saktë i vidave në sajë të udhëzuesit të thellësisë së rregulluar mirë dhe tufës së thonjve me zhurmë të ulët
 • Udhëzuesi i thellësisë mund të hiqet plotësisht për inspektim gjatë operimit
 • Variospeed (V) Elektronikë për të punuar me shpejtësi të personalizuar për t’iu përshtatur materialeve të ndryshme të aplikimit
 • Dritë pune e integruar për të ndriçuar zonën e kontaktit
 • Lidhës i dobishëm i rripit, mund të rregullohet ose në anën e djathtë ose të majtë
 • Mund të kombinohet me të gjitha paketat e baterive 18V dhe karikuesit e markave CAS: www.cordless-alliance-system.com

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Tensioni i baterisë18 V
 • Mbajtës bitShtresë gjashtëkëndësh 1/4 “(6,35 mm)
 • Çift rrotullues maksimal – i butë 7 Nm / 62 in-
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 4000 rpm
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 1.4 kg / 3.1 l

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 75 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 86 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Udhëzues për thellësinë
 • Grep rripi
 • Vendosja e çështjes MetaLoc
 • Vendosja e çështjes MetaLoc
 • pa paketim baterie, pa ngarkues
 • Mbajtëse magnetike magnetike 1/4 “(6,35 mm)
 • Bit kaçavidë Phillips, madhësia 2/25 mm

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: VIDIATOR SE 18 LTX 4000

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDIATOR SE 18 LTX 4000”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR POWERMAXX BS 12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WPB 36 LTX BL 230
ELEKTROGUR WPB 36 LTX BL 230
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS 12
VIDIATOR ME BATERI BS 12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK KHE 3251
MATRAPIK KHE 3251
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË PRESIONI PËR UJRA TË NDOTURA
POMPË PRESIONI PËR UJRA TË NDOTURA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W 18 LTX 150 QUICK
ELEKTROGUR W 18 LTX 150 QUICK
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart