Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

KRASITËSE LIGUSTRASH HS 45

L18,000

KRASITËSE LIGUSTRASH HS 45

Maks. trashësia e prerjes: 18 mm / 11/16 ”
Gjatësia e prerjes: 45 cm / 26 ”
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 450 W
SKU: 620016000 Tags: ,

L18,000

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

KRASITËSE LIGUSTRASH HS 45

KRASITËSE LIGUSTRASH HS 45

Maks. trashësia e prerjes: 18 mm / 11/16 ”
Gjatësia e prerjes: 45 cm / 26 ”
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 450 W

Përshkrim

 • Ndalesë e shpejtë mekanike e tehut të patentuar (në 0,05 sekonda) për siguri të përmirësuar
 • Prerje e pastër falë dhëmbëve me tehe diamanti në të dy anët në këndin 30 °
 • Teh sigurie më i ulët për siguri të lartë në punë
 • Tufë sigurie Metabo S-automatike: Mbron blades dhe ingranazhet kur mbeturinat ose degët e mëdha ndalojnë tehu
 • Lehtësimi i sforcimit të kabllit parandalon shkyçjen pa dashje të lidhjes plug-in
 • Mbrojtësi i këmbëzës me ushqimin e degëzës mbron përdoruesin dhe ingranazhet nga kthimet prapa

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Maks. trashësia e prerjes: 18 mm / 11/16 “
 • Gjatësia e prerjes: 45 cm / 26 “
 • Pastrimi i tehut 28 mm / 1 1/8 “
 • Asnjë goditje (Pa ngarkesë) 3100 spm
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar 450 W
 • Pesha (pa kabllo energjie) 3.4 kg / 7.5 lbs
 • Gjatësia e kabllit 0.3 m / 1 ft

Dridhje

 • I papunë 2.5 m/s²
 • Pasiguria e matjes 1.5 m/s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 82 dB(A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 93 dB (A)
 • Pasiguria e matjes 2.2 dB(A)

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “KRASITËSE LIGUSTRASH HS 45”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK BHE 2644
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË ME MAJË VERTIKALE STA-18-LTX-140
SHARRË ME MAJË VERTIKALE STA-18-LTX-140
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË VERTIKALE STA-18-LTX-100
SHARRË VERTIKALE STA-18-LTX-100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE KGSV-216-M
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WPB 36 LTX BL 230
ELEKTROGUR WPB 36 LTX BL 230
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË VERTIKALE STAB-18-LTX-100
SHARRË VERTIKALE STAB-18-LTX-100
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 45
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 45
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart