Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

POMPË UJI PRESIONI P 4000 G

L12,800

POMPË UJI PRESIONI P 4000 G

Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1100 W
Shkalla maksimale e dorëzimit: 4000 l / h / 1057 gal / h
Lartësia maksimale e dorëzimit: 46 m / 151 ft
Lartësia maksimale e thithjes: 8 m / 26 ft

SKU: 600964000 Tags: ,

L12,800

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

POMPË UJI PRESIONI P 4000 G

POMPË UJI PRESIONI P 4000 G

Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1100 W
Shkalla maksimale e dorëzimit: 4000 l / h / 1057 gal / h
Lartësia maksimale e dorëzimit: 46 m / 151 ft
Lartësia maksimale e thithjes: 8 m / 26 ft

Përshkrim

 • Për ujitje në kopsht dhe pompimin e ujërave nëntokësore, si dhe pompimin, pompimin bosh, qarkullimin e ujit të pastër
 • Motor kondensatori pa mirëmbajtje
 • Mbrojtja nga mbingarkesa: mbron motorin nga mbinxehja
 • Sistem vulosës me cilësi të lartë për jetë të gjatë shërbimi
 • Hapni veçmas mbushjen e ujit për funksionimin e thjeshtë të pompës
 • Priza e kullimit të ujit (e lëvizshme pa mjete) për mbrojtje në rast acar
 • Këmbë të gomuara për funksionim me zhurmë të ulët dhe dridhje të ulët
 • Dorezë ergonomike për transport të rehatshëm
 • Për ujitje në kopsht me 1 deri në 3 spërkatës

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Fuqia hyrëse e vlerësuar 1100 W
 • Shkalla maksimale e dorëzimit 4000 l / h / 1057 gal / h
 • Lartësia maksimale e dorëzimit 46 m / 151 ft
 • Presioni maksimal 4,6 bar / 66,7 psi
 • Lartësia maksimale e thithjes 8 m / 26 ft
 • Porta thithëse1 “fije femërore
 • Fije femërore për shkarkimin e portit 1 “
 • Strehim pompëGize gri
 • Lloji i mbrojtjes IPIP 20
 • Boshti i makinës Çelik inox
 • Numri i shtytësve 1
 • Përmasat 380 x 210 x 290 mm // 14 31/32 x 8 1/4 x 11 13/32 “
 • Pesha 12,2 kg / 26,9 lbs
 • Gjatësia e kabllit 1.5 m / 5 ft

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 70 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 82,4 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Shirit nënshkrimi pëlhure

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

 

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “POMPË UJI PRESIONI P 4000 G”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR POWERMAXX BS 12 Q
VIDIATOR POWERMAXX BS 12 Q
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
POMPË UJI PRESIONI P 3300 G
POMPË UJI PRESIONI P 4000 G
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN MAGNETIK MAG 50
TRAPAN MAGNETIK MAG 50
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTRIK DORE ULA 12 LED
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.6.1 18 V
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WE 19-180 QUICK RT
ELEKTROGUR WE 19-180 QUICK RT
POMPË UJI PRESIONI P 4000 G
POMPË UJI PRESIONI P 4000 G
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart