Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

FREZË VERTIKALE OFE 738

L36,500

FREZË VERTIKALE OFE 738

Shpejtësia pa ngarkesë: 13000 – 34000 rpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 710 W
Mbërthimi i kolit: 8 mm / 0.315 “

SKU: 600738000 Tags: ,

L36,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

FREZË VERTIKALE OFE 738

FREZË VERTIKALE OFE 738

Shpejtësia pa ngarkesë: 13000 – 34000 rpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 710 W
Mbërthimi i kolit: 8 mm / 0.315 ”

Përshkrim

 • Udhëzues i fortë dhe rezistent në rrotullim me 2 kolona për saktësinë më të lartë
 • Mbërtheckë e ngurtësuar dhe e këmbyeshme e kollës për koncentricitet të saktë të mjeteve
 • Bllokimi i gishtit për ndryshim të lehtë të bitit të routerit
 • Metabo Marathon-motor me mbrojtje nga pluhuri i patentuar për jetë të gjatë shërbimi
 • Vario-Constamatic (VC) -Elektronikë me valë të plotë për të punuar me shpejtësi të personalizuar për t’iu përshtatur materialeve të aplikimit dhe shpejtësive që mbeten pothuajse konstante edhe nën ngarkesë
 • Thumbwheel për Parazgjedhjen e Shpejtësisë
 • Mbrojtja e rindezjes: parandalon fillimin e paqëllimtë pas ndërprerjes së furnizimit me energji elektrike
 • Mbyllja elektronike e sigurisë së motorit për punë të sigurt në rast se mjeti ndalet papritur
 • Pllakë baze e hedhur prej alumini me veshje për rrëshqitje të lehtë
 • Ndaloni automatikisht furçat e karbonit për të mbrojtur motorin
 • Mund të përdoret gjithashtu në pistën udhëzuese duke përdorur një pllakë të ndërmjetme (aksesor)
 • Montimi bajonetë i motorit në shtojcën mulliri; i përshtatshëm për përdorim me boshte fleksibël
 • Mundësia e nxjerrjes me anë të lidhjes së një fshesë me korrent për të gjitha qëllimet

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lartësia maksimale e goditjes 50 mm / 2 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 13000 – 34000 rpm
 • Fuqia e vlerësuar e hyrjes710 W
 • Fuqia e daljes430 W
 • Revolucionet me ngarkesë të vlerësuar 24000 rpm
 • Mbërthecka e kolletit 8 mm / 0.315 “
 • Pesha (pa kabllo energjie) 3 kg / 6,6 lbs
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Dridhje

 • Rrugëzimi MDF6 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 83 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 94 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Udhëzues paralel
 • Lidhës i nxjerrjes
 • Hapësirë me nofulla të hapura

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “FREZË VERTIKALE OFE 738”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W-18-LTX-125 QUICK INOX
ELEKTROGUR W-18-LTX-125 QUICK INOX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AJËRNGROHËSE HE 23-650 CONTROL
AJËRNGROHËSE HE 23-650 CONTROL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK ME BATERI KHA 18 LTX
MATRAPIK ME BATERI KHA 18 LTX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN BE 650
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-QUICK
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LTX-BL-Q-I
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LTX-BL-Q-I
FREZË VERTIKALE OFE 738
FREZË VERTIKALE OFE 738
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart