Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDIATOR ME BATERI SB-18-L

L19,900

VIDIATOR ME BATERI SB-18-L

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal – i butë: 25 Nm / 221.3 in-lbs
Çift rrotullues maksimal, i fortë: 50 Nm / 442.5 in-lbs
Murator me shpime: 10 mm / 3/8 ”
Stërvitja Ø çeliku: 10 mm / 3/8 ”
Druri i butë me stërvitje: 20 mm / 25/32 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 450/1800 rpm

SKU: 602317500 Tags: ,

L19,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDIATOR ME BATERI SB-18-L

VIDIATOR ME BATERI SB-18-L

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal – i butë: 25 Nm / 221.3 in-lbs
Çift rrotullues maksimal, i fortë: 50 Nm / 442.5 in-lbs
Murator me shpime: 10 mm / 3/8 ”
Stërvitja Ø çeliku: 10 mm / 3/8 ”
Druri i butë me stërvitje: 20 mm / 25/32 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 450/1800 rpm

Përshkrim

 • Stërvitje me çekan pa tel për zonat e aplikimit universal
 • Funksioni i shpimit të çekanit për shpime në muraturë
 • Dritë e integruar pune LED me funksion të dritës së natës për shkëlqim optimal në zonën e punës
 • Me fiksim të dobishëm të rripit dhe kutinë e bitit që mund të rregullohet në anën e djathtë ose të majtë
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje
 • Mund të kombinohet me të gjitha paketat e baterive 18V dhe karikuesit e markave CAS: www.cordless-alliance-system.com

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketimit të baterisëLion-jon
 • Tensioni i baterisë18 V
 • Kapaciteti i paketës së baterisë2 x 2 Ah
 • Çift rrotullues maksimal – i butë25 Nm / 221,3 in-lbs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë 50 Nm / 442,5 in-
 • Çift rrotullues i rregullueshëm 1.5 – 6 Nm // 13.3 – 53.1 ft. Bs
 • Masoneria me stërvitje 10 mm / 3/8 “
 • Stërvitje Ø çelik 10 mm / 3/8 “
 • Druri i butë shpues 20 mm / 25/32 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë450 / 1800 rpm
 • Shkalla maksimale e ndikimit27000 bpm
 • Kapaciteti i bllokimit 1.5 – 13 mm // 1/16 – 1/2 “
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 1,7 kg / 3,7 lbs

Dridhje

 • Shpimi në metal2.8 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Betoni i shpimit me ndikim21.5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 89 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 100 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Chuck pa çelës
 • Karikues SC 30
 • Karikues SC 30
 • metaBOX 145
 • Kapëse rripi dhe kutia e bitit
 • 2 paketa baterie Li-Power (18 V / 2.0 Ah)

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDIATOR ME BATERI SB-18-L”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN BE 850-2
TRAPAN BEV 1300-2
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË ME LAMA VERTIKALE SSEP-1400-MVT
SHARRË ME LAMA VERTIKALE SSEP-1400-MVT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Çanta me vegla (E MADHE)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET VIDIATOR 2.7.5 12 V BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË VERTIKALE STAB-18-LTX-100
SHARRË VERTIKALE STAB-18-LTX-100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR ME BATERI WF-18-LTX-125
ELEKTROGUR ME BATERI WF-18-LTX-125
VIDIATOR ME BATERI SB-18-L
VIDIATOR ME BATERI SB-18-L
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart