Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

AJËRNGROHËSE HE 23-650 CONTROL

L15,900

AJËRNGROHËSE HE 23-650 CONTROL

Vëllimi i ajrit: 150/250/150/500 l / min // 5/9/5/18 cppm
Fuqia hyrëse e vlerësuar: 1600 W
Pesha (pa kabllo elektrike): 0,9 kg / 2 lbs

SKU: 602365420 Tags: ,

L15,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

AJËRNGROHËSE HE 23-650 CONTROL

AJËRNGROHËSE HE 23-650 CONTROL

Vëllimi i ajrit: 150/250/150/500 l / min // 5/9/5/18 cppm
Fuqia hyrëse e vlerësuar: 1600 W
Pesha (pa kabllo elektrike): 0,9 kg / 2 lbs

Përshkrim

 • Armë precize me ajër të nxehtë me ekran LCD për vendosjen e saktë të temperaturës dhe vëllimit të ajrit për materiale dhe aplikime të ndryshme
 • Cilësimet e programueshme për tu marrë për aplikime që përsëriten shpesh
 • Ngrohje qeramike me cilësi të lartë, motor i fuqishëm dhe ftohje optimale e pajisjes për jetë të gjatë shërbimi
 • Gama e gjerë e përdorimeve: heqja e llakut, formësimi, ngjitja, saldimi dhe shumë më tepër
 • Dizajni dhe doreza ergonomike me sipërfaqe jo të rrëshqitshme me kapje të butë siguron trajtim të përshtatshëm
 • Zbatim i sigurt i palëvizshëm për shkak të hapësirës së madhe të dyshemesë që nuk rrëshqet

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Vëllimi i ajrit150 / 250/150/500 l / min // 5/9/5/18 cppm
 • Numri i niveleve të vëllimit të ajrit pafundësisht i ndryshueshëm
 • Temperatura e ajrit50 – 650 ° C // 120 – 1200 ° F
 • Numri i niveleve të temperaturës së ajrit pafundësisht i ndryshueshëm
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar 1600 W
 • Pesha (pa kabllo energjie) 0,9 kg / 2 lbs
 • Gjatësia e kabllit 1,8 m / 6 ft

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 70 dB (A)

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “AJËRNGROHËSE HE 23-650 CONTROL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.1.11 18 V BL LIHD
COMBO SET 2.1.11 18 V BL LIHD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
elektropompe-zhytese-tbp-5000-m
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË VERTIKALE STE 100 QUICK
SHARRË VERTIKALE STE 100 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË BOJE FSP 600 LVLP
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK MHE 96
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TAVOLIN PLAN RRAFSHIMI
TAVOLIN PLAN RRAFSHIMI
AJËRNGROHËSE HE 23-650 CONTROL
AJËRNGROHËSE HE 23-650 CONTROL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart