Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

COMBO SET 2.1.11 18 V BL LIHD

L84,900

COMBO SET 2.1.11 18 V BL LIHD

 • Stërvitje / kaçavidë pa kabëll BS 18 LT BL: Stërvitje / kaçavidë pa furça me dizajn kompakt për aplikime universale dhe kërkuese
 • Shofer pa ndikim kabllor SSD 18 LTX 200 BL: motor unik pa furça Metabo për përparim të shpejtë të punës dhe efikasitet maksimal për çdo aplikim
 • Performanca maksimale e shpimit, efikasiteti dhe jeta e shërbimit falë teknologjisë pa furça dhe veprimit të çekanit me performancë të lartë
 • Paketë baterish LiHD për performancë maksimale dhe kohë të jashtëzakonshme të ekzekutimit me gjenerim minimal të temperaturës
 • Teknologji e patentuar AIR COOLED për karikim të shpejtë dhe jetë të gjatë shërbimi
 • Teknologjia Metabo Ultra-M: menaxhim inteligjent i baterisë për paketat e baterive që zgjasin me një garanci 3-vjeçare
SKU: 685123000 Tags: ,

L84,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

COMBO SET 2.1.11 18 V BL LIHD

COMBO SET 2.1.11 18 V BL LIHD

 • Stërvitje / kaçavidë pa kabëll BS 18 LT BL: Stërvitje / kaçavidë pa furça me dizajn kompakt për aplikime universale dhe kërkuese
 • Shofer pa ndikim kabllor SSD 18 LTX 200 BL: motor unik pa furça Metabo për përparim të shpejtë të punës dhe efikasitet maksimal për çdo aplikim
 • Performanca maksimale e shpimit, efikasiteti dhe jeta e shërbimit falë teknologjisë pa furça dhe veprimit të çekanit me performancë të lartë
 • Paketë baterish LiHD për performancë maksimale dhe kohë të jashtëzakonshme të ekzekutimit me gjenerim minimal të temperaturës
 • Teknologji e patentuar AIR COOLED për karikim të shpejtë dhe jetë të gjatë shërbimi
 • Teknologjia Metabo Ultra-M: menaxhim inteligjent i baterisë për paketat e baterive që zgjasin me një garanci 3-vjeçare

Të dhënat teknike

Karakteristikat

Karakteristikat BS 18 LT BL (602325890) Stërvitje / Kaçavidë pa tel

 • Tensioni i baterisë18 V
 • Çift rrotullues maksimal – i butë34 Nm / 301 in bs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë 75 Nm / 663.8 in-lbs
 • Çift rrotullues i rregullueshëm 0,7 – 8 Nm // 6 – 71 in-lbs
 • Stërvitje Ø çelik 13 mm / 1/2 “
 • Druri i butë shpues 38 mm / 1 1/2 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 600/0 – 2100 rpm
 • Kapaciteti i bllokimit 1.5 – 13 mm // 1/16 – 1/2 “
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 1,6 kg / 3,5 lbs

Karakteristikat SSD 18 LTX 200 BL (602396890) Drejtues pa ndikim kabëll

 • Tensioni i baterisë18 V
 • Maks. madhësia e vidhës M16
 • Maks. shpejtësia pa ngarkesë2900 rpm
 • Shkalla maksimale e ndikimit4000 bpm
 • Çift rrotullues maksimal 200 Nm / 150 ft
 • Nivelet e shpejtësisë / çift rrotullues12
 • Mbajtës bitShtresë gjashtëkëndësh 1/4 “(6,35 mm)
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 1.3 kg / 2.9 bs

Karakteristikat e vendosura SSD 18 LTX 200 BL (691186000) Drejtues pa ndikim kabëll

 • Tensioni i baterisë18 V
 • Maks. madhësia e vidhës M16
 • Maks. shpejtësia pa ngarkesë2900 rpm
 • Shkalla maksimale e ndikimit4000 bpm
 • Çift rrotullues maksimal 200 Nm / 150 ft
 • Nivelet e shpejtësisë / çift rrotullues12
 • Mbajtës bitShtresë gjashtëkëndësh 1/4 “(6,35 mm)
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 1.3 kg / 2.9 bs

Vibration BS 18 LT BL (602325890) Stërvitje / Kaçavidë pa tel

 • Shpimi në metal2,4 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Vibration SSD 18 LTX 200 BL (602396890) Drejtues pa ndikim kabllor

 • Vidhja me ndikim 9 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Set vibrimi SSD 18 LTX 200 BL (691186000) Drejtues pa ndikim kabëll
 • Vidhja me ndikim 9 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emisioni i zhurmës BS 18 LT BL (602325890) Stërvitje / Kaçavidë pa tel

 • Niveli i presionit të zërit 77 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 88 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)

Emisioni i zhurmës SSD 18 LTX 200 BL (602396890) Drejtues pa ndikim kabllor

 • Niveli i presionit të zërit 94 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 105 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)

Set i emetimit të zhurmës SSD 18 LTX 200 BL (691186000) Drejtues pa ndikim kabllor

 • Niveli i presionit të zërit 94 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 105 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Stërvitje dhe kaçavidë pa kabëll BS 18 LT BL, Drejtues pa ndikim kabëll SSD 18 LTX 200 BL, 2 Paketa Baterie LiHD (18 V / 4.0 Ah), Karikues ASC 55, Mbështjellës MetaLoc III

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “COMBO SET 2.1.11 18 V BL LIHD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN MAGNETIK MAG 50
TRAPAN MAGNETIK MAG 50
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE KGS 315 PLUS
TRONKATRICE KGS 315 PLUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BAZAMENT PËR TRONKATRICE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE SXE 150-2.5 BL
ZMERILUESE SXE 150-2.5 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS 14.4
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 8-45 BL
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 8-45 BL
COMBO SET 2.1.11 18 V BL LIHD
COMBO SET 2.1.11 18 V BL LIHD
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart