Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

DISK PRERËS PËR MELAMIN

DISK PRERËS PËR MELAMIN

Përshkrim

 • Përdorim universal për kërkimin e materialeve
 • Për standardet më të larta në prerjen e cilësisë, p.sh. për materiale të laminuara, me mure të hollë, materiale alumini, bakri dhe bronzi
 • I përshtatshëm në mënyrë ideale për shumë aplikime për punë të brendshme
 • Rezultate perfekte të prerjes, gjithashtu për prerje tërthore në dru të ngurtë, chipboards trashë, të veshura ose të veshura, MDF
 • Sharra rrethore duhet të ketë një fuqi shumë të lartë të performancës
 • Jetëgjatësia veçanërisht e gjatë e mjetit falë cilësisë më të mirë të karabit dhe dhëmbëve të imët
 • Prerje precize, me zhurmë të ulët dhe minimizim të dridhjeve falë lojërave elektronike të zgjeruara me lazer (dhe pjesërisht stolive me lazer) si dhe fletëve të çelikut të lazer të bëra nga çeliku i sinterizuar
 • Mbajtëse dytësore për teh sharre rrethore me 216, 250, 254 dhe mbi 300 mm

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

DISK PRERËS PËR MELAMIN

DISK PRERËS PËR MELAMIN

Përshkrim

 • Përdorim universal për kërkimin e materialeve
 • Për standardet më të larta në prerjen e cilësisë, p.sh. për materiale të laminuara, me mure të hollë, materiale alumini, bakri dhe bronzi
 • I përshtatshëm në mënyrë ideale për shumë aplikime për punë të brendshme
 • Rezultate perfekte të prerjes, gjithashtu për prerje tërthore në dru të ngurtë, chipboards trashë, të veshura ose të veshura, MDF
 • Sharra rrethore duhet të ketë një fuqi shumë të lartë të performancës
 • Jetëgjatësia veçanërisht e gjatë e mjetit falë cilësisë më të mirë të karabit dhe dhëmbëve të imët
 • Prerje precize, me zhurmë të ulët dhe minimizim të dridhjeve falë lojërave elektronike të zgjeruara me lazer (dhe pjesërisht stolive me lazer) si dhe fletëve të çelikut të lazer të bëra nga çeliku i sinterizuar
 • Mbajtëse dytësore për teh sharre rrethore me 216, 250, 254 dhe mbi 300 mm

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Diametri x gjerësia e prerjes x vrima 300 x 2,8 x 30 mm
 • Materiali HW / CT
 • Numri i dhëmbëve 36-96
 • Forma e dhëmbit FZ / TZ
 • Trashësia e tehut të çelikut2.2 mm
 • Këndi i grabitjes 6 ° neg.
 • I përshtatshëm përPK 300 / PKV 300 G deri më 1996
 • Paketimi Kutia e kartonit

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: DISK PRERËS PËR MELAMIN

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “DISK PRERËS PËR MELAMIN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.1.12 18 V BL LIHD
COMBO SET 2.1.12 18 V BL LIHD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE SXE 150-5.0 BL
ZMERILUESE SXE 150-5.0 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 8-45 BL
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 8-45 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE ME DISK KS-216-M
TRONKATRICE ME DISK KS-216-M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE KGS 18 LTX 216
TRONKATRICE KGS 18 LTX 216
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart