Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDIATOR ME GODITJE SSD-18-LTX-200-BL

L55,000

VIDIATOR ME GODITJE SSD-18-LTX-200-BL

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal: 200 Nm / 150 ft
Mbajtës bit: Pushim gjashtëkëndësh 1/4 “(6,35 mm)

SKU: 602396800 Tags: ,

L55,000

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDIATOR ME GODITJE SSD-18-LTX-200-BL

VIDIATOR ME GODITJE SSD-18-LTX-200-BL

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal: 200 Nm / 150 ft
Mbajtës bit: Pushim gjashtëkëndësh 1/4 “(6,35 mm)

Përshkrim

 • Drejtues kompakt me goditje pa tela me një ndërprerje gjashtëkëndësh 1/4 “dhe 200 Nm, zbatim i gjithanshëm
 • Motor unik pa furça Metabo për progres të shpejtë të punës dhe efikasitet më të lartë për çdo aplikim
 • Ndërrimi Automatik i Fuqisë (APS) mbështet punën me vida vetë-përgjuese: zvogëlimi automatik i çift rrotullimit pas shpimit për të parandaluar tejkalimin e forcës.
 • Dymbëdhjetë nivele shpejtësie / çift rrotullues për një gamë të gjerë aplikimesh
 • Dritë e integruar e punës për ndriçimin e zonës së punës
 • Strehim i fortë ingranazhi i hedhur me vdesin të fortë për shpërndarje dhe qëndrueshmëri optimale të nxehtësisë
 • Lidhës i dobishëm i rripit, mund të rregullohet ose në anën e djathtë ose të majtë
 • Paketë baterish LiHD për një performancë maksimale, kohë të zgjatur jashtëzakonisht të gjatë dhe jetëgjatësi
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje
 • Mund të kombinohet me të gjitha paketat e baterive 18V dhe karikuesit e markave CAS: www.cordless-alliance-system.com

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketës së baterisë LiHD
 • Tensioni i baterisë18 V
 • Kapaciteti i paketës së baterisë2 x 4 Ah
 • Maks. madhësia e vidhës M16
 • Maks. shpejtësia pa ngarkesë2900 rpm
 • Shkalla maksimale e ndikimit4000 bpm
 • Çift rrotullues maksimal 200 Nm / 150 ft
 • Nivelet e shpejtësisë / çift rrotullues12
 • Mbajtës bitShpresë gjashtëkëndësh 1/4 “(6,35 mm)
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 1,5 kg / 3,3 lbs

Dridhje

 • Vidhja me ndikim 9 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 94 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 105 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Grep rripi
 • metaBOX 145
 • 2 paketa baterie LiHD (18 V / 4,0 Ah)
 • Karikues ASC 55 “AIR COOL”

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: VIDIATOR ME GODITJE SSD-18-LTX-200-BL

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDIATOR ME GODITJE SSD-18-LTX-200-BL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE ME DISK KS-216-M
TRONKATRICE ME DISK KS-216-M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W 1100-125
ELEKTROGUR W 1100-125
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LUÇIDUESE PE 15-20 RT
LUÇIDUESE PE 15-20 RT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË ME DEPOZIT POSHT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE SXE 450 TURBOTEC
ZMERILUESE SXE 450 TURBOTEC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME MAJA 32 COPË
KOMPLET ME MAJA 32 COPË
VIDIATOR ME GODITJE SSD-18-LTX-200-BL
VIDIATOR ME GODITJE SSD-18-LTX-200-BL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart