Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ELEKTROGUR WEV 17-125 INOX RT

L35,900

ELEKTROGUR WEV 17-125 INOX RT

Rrota bluarëse Ø: 125 mm // 5 ”
Fuqia hyrëse e vlerësuar: 1750 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 2000 – 7600 rpm
Çift rrotullues: 5 Nm / 44 në bs

SKU: 613082000 Tags: ,

L35,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ELEKTROGUR WEV 17-125 INOX RT

ELEKTROGUR WEV 17-125 INOX RT

Rrota bluarëse Ø: 125 mm // 5 ”
Fuqia hyrëse e vlerësuar: 1750 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 2000 – 7600 rpm
Çift rrotullues: 5 Nm / 44 në bs

Përshkrim

 • Specialisti me çift rrotullues të lartë dhe kontroll të shpejtësisë për përpunimin e çelikut inox dhe për punën me disqe me fibra agresive
 • Ergonomi e përsosur falë dorezës së hollë për kontroll maksimal dhe punë të lehtë të sipërme
 • Metabo Marathon-motor me sistem të ri ftohës dhe furçë karboni për dyfishin e jetës së shërbimit
 • Elektronikë me valë të plota Vario Tacho Constamatic (VTC) me Thumbwheel: për të punuar me shpejtësi të personalizuar për t’iu përshtatur materialit të aplikimit dhe shpejtësive që mbeten pothuajse konstante, madje edhe nën ngarkesë
 • Sistemi M-Quick për ndryshimin e diskut pa mjet me prekjen e një butoni
 • Mbrojtës i rregullueshëm pa mjete; kthesë-provë
 • Doreza anësore me dridhje të ulët Metabo VibraTech (MVT)
 • Tufë sigurie mekanike Metabo S-automatike: minimizon kthimin në nivelin më të ulët kur disku bllokohet papritur – për sigurinë maksimale të përdoruesit dhe përparimin e shpejtë
 • Mbrojtja elektronike e butë e fillimit dhe rifillimit
 • Strehimi i ingranazheve mund të hiqet, të rrotullohet në hapa 90 ° dhe të rivendoset për punë ose prerje me dorën e majtë
 • Ndaloni automatikisht furçat e karbonit për të mbrojtur motorin

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Rrota bluarje Ø125 mm // 5 “
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar1750 W
 • Fuqia e daljes1070 W
 • Shpejtësia pa ngarkesë2000 – 7600 rpm
 • Revolucionet me ngarkesë të vlerësuar 7600 rpm
 • Çift rrotullues 5 Nm / 44 në bs
 • Fije gishtiM 14
 • Pesha (pa kabllo rryme) 2.5 kg / 5.5 l
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Dridhje

 • Bluarje sipërfaqësore 5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Lustrim2,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Bluarje me letër zmerile 4 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 94 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 105 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Mbrojtëse
 • Doreza anësore e Metabo VibraTech (MVT)
 • Fllanxhë e brendshme e mbështetjes
 • Arrë me fllanxhë M-Quick

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ELEKTROGUR WEV 17-125 INOX RT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN KËNDOR WBE 700
TRAPAN KËNDOR WBE 700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W 18 LTX 115 QUICK
ELEKTROGUR W 18 LTX 115 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AJËRNGROHËSE HE 20-600
AJËRNGROHËSE HE 20-600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET VIDIATOR 2.7.3 12 V BL
SET VIDIATOR 2.7.3 12 V BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PËRZJERËSE KOLLI RWEV 1200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN MAGNETIK MAG 50
TRAPAN MAGNETIK MAG 50
ELEKTROGUR WEV 17-125 INOX RT
ELEKTROGUR WEV 17-125 INOX RT
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart