Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ZMERILUESE SXE 150-5.0 BL

L59,500

ZMERILUESE SXE 150-5.0 BL

Diametri i mbështetëses mbështetëse: 150 mm / 5,91 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 4000 – 10000 rpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 350 W
Diametri i orbitës: 5 mm / 0.2 “

SKU: 615050700 Tags: ,

L59,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ZMERILUESE SXE 150-5.0 BL

ZMERILUESE SXE 150-5.0 BL

Diametri i mbështetëses mbështetëse: 150 mm / 5,91 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 4000 – 10000 rpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 350 W
Diametri i orbitës: 5 mm / 0.2 ”

Përshkrim

 • Zmerilues jashtëzakonisht i lehtë dhe i rrafshët orbital i rastësishëm me dizajn simetrik për ndërrim të lehtë të duarve ose funksionim me dy duar
 • Diametri i orbitës 5 mm për heqjen maksimale të materialit me cilësi të mirë të sipërfaqes
 • Ndërprerësi i rrëshqitjes pa rrëshqitje me funksionin e njeriut të vdekur për fillimin e sigurt dhe kontrollimin opsional të shpejtësisë
 • Elektronikë me valë të plota Vario Tacho Constamatic (VTC) për bluarje me materiale që kërkojnë shpejtësi të personalizuara, të cilat qëndrojnë konstante nën ngarkesë
 • Paravendosja elektronike e intervalit të dëshiruar të shpejtësisë
 • Fillimi i butë minimizon dëmtimin e sipërfaqes kur vendosni makinerinë në sipërfaqen e punës
 • Efikasiteti më i lartë motorik pa furça Metabo gjatë bluarjes, gjithashtu në modalitetin e vazhdueshëm
 • Dridhje të ulëta për një mënyrë të përshtatshme të vazhdueshme
 • Mbrojtja nga mbingarkesa: mbron motorin nga mbinxehja
 • Çelësi kryesor i veçantë mbron nga fillimi i paqëllimtë
 • Frena e motorit dhe pllakës lejon vendosjen e shpejtë të makinës pas përdorimit
 • Mundësia e nxjerrjes me anë të lidhjes së një fshesë me korrent për të gjitha qëllimet
 • Jastëk lëmues me shumë vrima për nxjerrje efektive dhe jetë më të gjatë shërbimi të mjedisit lëmues
 • Kur punoni me fletë lëmuese 125 mm, mund të përdoret jastëku për lëmues “me shumë vrima” Ø 125 mm (aksesori 630264000)
 • Shërbim miqësor me kabllo të këmbyeshëm

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Diametri i jastëkut mbështetës 150 mm / 5,91 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë4000 – 10000 rpm
 • Fuqia e vlerësuar e hyrjes350 W
 • Revolucionet në ngarkesën nominale10000 rpm
 • Diametri i orbitës 5 mm / 0.2 “
 • Pesha (pa kabllo rryme) 1 kg / 2.2 lbs
 • Gjatësia e kabllit 4.3 m / 14 ft

Dridhje

 • Bluarja sipërfaqësore 3,4 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 71 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 82 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K2 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Jastëk lëmues “multi-vrimë” me grep dhe lak
 • Hapësirë me nofulla të hapura
 • Rasti MetaLoc

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: ZMERILUESE SXE 150-5.0 BL

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ZMERILUESE SXE 150-5.0 BL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE SXE 3150
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GURË BANGO BS 175
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Çanta me vegla (E MADHE)
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
POMPË UJI PRESIONI P 3300 G
POMPË UJI PRESIONI P 4000 G
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KAPËSE PNEUMATIKE DKG 80/16
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB 12
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart