Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 11-52 BL

L109,900

MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 11-52 BL

Maks. energjia me goditje të vetme (EPTA): 18.8 J
Shkalla maksimale e ndikimit: 2360 bpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1500 W
Beton shpues me stërvitje çekani: 52 mm / 2 1/16 ”
Mbajtës bit: SDS-maks

SKU: 600767500 Tags: ,

L109,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 11-52 BL

MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 11-52 BL

Maks. energjia me goditje të vetme (EPTA): 18.8 J
Shkalla maksimale e ndikimit: 2360 bpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1500 W
Beton shpues me stërvitje çekani: 52 mm / 2 1/16 ”
Mbajtës bit: SDS-maks

Përshkrim

 • Përparimi maksimal i shpimit dhe performanca e lartë e thyerjes falë motorit pa furça dhe mirëmbajtjes me çekan me performancë të lartë
 • Jetëgjatësi e gjatë falë teknologjisë pa furça dhe ambienteve të forta prej alumini të hedhura në ingranazhe dhe motor
 • Çekiç i kombinuar me 2 funksione: shpimi i çekanit dhe gdhendja
 • Metabo VibraTech (MVT) me zbutje të dyfishtë: Doreza e shkëputur dhe pesha kundër-lëkundëse thithëse e ndikimit zvogëlojnë në mënyrë aktive dridhjet për punë të shëndetshme edhe në përdorim të vazhdueshëm.
 • Formë ergonomike, zonë e hollë e kapjes me shkas të madh të kontrollit të shpejtësisë për një punë të rehatshme
 • Çelës mbyllës lehtësisht i arritshëm për gdhendje në mënyrë të vazhdueshme
 • Elektronikë me valë të plotë Vario-Tacho-Constamatic (VTC) -Fala Wave për punë me materiale që kërkojnë shpejtësi të personalizuara, të cilat qëndrojnë konstante nën ngarkesë
 • Reduktimi opsional i shpejtësisë dhe energjisë së ndikimit për të punuar në materiale më të buta
 • Fillim i butë elektronik për shpime precize në vend
 • Tufë sigurie Metabo S-automatike: shkëputja mekanike e makinës për punë të sigurt duhet që stërvitja të ndalet papritur
 • Mbrojtja e rindezjes: parandalon fillimin e paqëllimtë pas ndërprerjes së furnizimit me energji elektrike
 • Mbrojtja nga mbingarkesa: mbron motorin nga mbinxehja
 • Daltëzimi dhe shpimi me pluhur të ulët me nxjerrjen e jashtme të pluhurit ESA max (pajisje)

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Maks. energji me goditje të vetme (EPTA) 18,8 J
 • Shkalla maksimale e ndikimit2360 bpm
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar1500 W
 • Beton shpues me shpime çekani 52 mm / 2 1/16 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë200 / 270 rpm
 • Revolucionet në ngarkesën nominale200 / 270 rpm
 • Mbajtës bitSDS-maks
 • Diametri i jakës 85 mm / 3 11/32 “
 • Pesha (pa kabllo elektrike) 12,4 kg / 27,3 lbs
 • Gjatësia e kabllit 6 m / 236 7/32 “

Dridhje

 • Beton shpues me çekiç 14.1 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Daltë 9,7 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 98 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 110 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • dorezë anësore e veshur me gome
 • Këllëf plastik
 • Lubrifikant për fundin e fyellit të mjetit
 • Pastrues

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 11-52 BL

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 11-52 BL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE SXE 3150
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W-18-LTX-125 QUICK INOX
ELEKTROGUR W-18-LTX-125 QUICK INOX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK KHE 76
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
elektropompe-zhytese-tbp-5000-m
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W 1100-125
ELEKTROGUR W 1100-125
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SBE 760
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 11-52 BL
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 11-52 BL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart