Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDIATOR ME BATERI BS 12 BL Q

L29,900

VIDIATOR ME BATERI BS 12 BL Q

 • Tensioni i baterisë: 12 V
 • Çift rrotullues maksimal – i butë: 18 Nm / 159 in bs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë: 45 Nm / 398,3 in-lbs
 • Stërvitja Ø çeliku: 10 mm / 3/8 “
 • Druri i butë me stërvitje: 25 mm / 1 “
SKU: 601039500 Tags: ,

L29,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDIATOR ME BATERI BS 12 BL Q

VIDIATOR ME BATERI BS 12 BL Q

 • Tensioni i baterisë: 12 V
 • Çift rrotullues maksimal – i butë: 18 Nm / 159 in bs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë: 45 Nm / 398,3 in-lbs
 • Stërvitja Ø çeliku: 10 mm / 3/8 “
 • Druri i butë me stërvitje: 25 mm / 1 “

Përshkrim

 • Stërvitje / kaçavidë pa furça me fuqi optimale për aplikime të kërkuara
 • Klasa Metabo 12 Volt – e lehtë, por e fuqishme
 • Metabo Quick System: ndryshim i shpejtë i mbajtësit të bitëve dhe bitëve, për punë fleksibël
 • Dritë LED e integruar e punës me funksion të dritës së natës për shkëlqim optimal në zonën e punës
 • Lidhësi i dobishëm i rripit dhe mbajtësi i bitit mund të fiksohen në anën e djathtë ose të majtë
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketimit të baterisëLion-jon
 • Tensioni i baterisë 12 V
 • Kapaciteti i paketës së baterisë2 x 2 Ah
 • Çift rrotullues maksimal – i butë18 Nm / 159 në bs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë45 Nm / 398,3 in-lbs
 • Çift rrotullues i rregullueshëm0,5 – 5 Nm // 4,4 – 44,3 in-lbs
 • Stërvitje Ø çelik 10 mm / 3/8 “
 • Druri i butë – 25 mm / 1 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 500/0 – 1650 rpm
 • Kapaciteti i bllokimit 1.5 – 10 mm // 1/16 – 3/8 “
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 1,1 kg / 2,4 lbs

Dridhje

 • Shpimi në metal 2 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 72 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 93 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Chuck me ndryshim të shpejtë
 • Karikues SC 30
 • metaBOX 118
 • Kapëse rripi dhe kutia e bitit
 • 2 paketa baterie Li-Power (12 V / 2.0 Ah)

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: VIDIATOR ME BATERI BS 12 BL Q

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDIATOR ME BATERI BS 12 BL Q”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË PËR FRYRJE GOMASH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË GRASATIMI ME AJËR DFP 400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE SP 24-46 SG
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE SP 24-46 SG
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET VIDIATOR POWERMAXX BS 12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET VIDIATOR 2.7.5 12 V BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AJËRNGROHËSE H 16-500
VIDIATOR ME BATERI BS 12 BL Q
VIDIATOR ME BATERI BS 12 BL Q
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart