Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ZMERILUESE DREJTËKËNDORE BAE 75

L32,500

ZMERILUESE DREJTËKËNDORE BAE 75

Çift rrotullues: 12 Nm / 106 në bs
Rrip lëmues: 75 x 533 mm // 3 x 21 ”
Fuqia hyrëse e vlerësuar: 1010 W

SKU: 600375000 Tags: ,

L32,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ZMERILUESE DREJTËKËNDORE BAE 75

ZMERILUESE DREJTËKËNDORE BAE 75

Çift rrotullues: 12 Nm / 106 në bs
Rrip lëmues: 75 x 533 mm // 3 x 21 ”
Fuqia hyrëse e vlerësuar: 1010 W

Përshkrim

 • Rezultate të shkëlqyera të lëmimit falë motorit të fuqishëm dhe rrugës precize të rripit
 • Ndryshimi i shpejtë dhe pa mjete i rripit të rërës
 • Elektronikë me valë të plotë Vario-Tacho-Constamatic (VTC) -Vala e plotë për të punuar me shpejtësi të personalizuar për t’iu përshtatur materialit të aplikimit dhe shpejtësive të rripave që mbeten
 • pothuajse konstante, madje edhe nën ngarkesë
 • Thumbwheel për parazgjedhjen e shpejtësisë së rripit
 • Me qese antistatike pluhuri për të punuar pa lidhur një fshesë me korrent
 • Doreza anësore për drejtimin ideal të makinës
 • Me mbajtëse makinerie për shndërrim pa mjete për përdorim të palëvizshëm brenda pak sekondash
 • Me udhëzues për gjatësinë për udhëzimin e saktë të pjesës së punës në përdorim të palëvizshëm
 • Mundësia e nxjerrjes me anë të lidhjes së një fshesë me korrent për të gjitha qëllimet

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Çift rrotullues 12 Nm / 106 në bs
 • Rrip lëmues 75 x 533 mm // 3 x 21 “
 • Sipërfaqja mbështetëse e rripit të lëmimit 85 x 150 mm // 3 3/8 x 6 “
 • Shpejtësia e rripit në boshe240 – 450 m / min
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar1010 W
 • Pesha (pa kabllo rryme) 4.9 kg / 10.8 bs
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Dridhje

 • Bluarje sipërfaqësore 5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 89 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 100 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Qese pluhuri
 • Përshtatës thithës
 • Udhëzues për gjatësinë
 • Qëndrim makinerie
 • Doreza anësore
 • Çelës gjashtëkëndësh

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ZMERILUESE DREJTËKËNDORE BAE 75”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LTX-BL-I
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LTX-BL-I
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR POWERMAXX SB 12 BL
VIDIATOR POWERMAXX SB 12 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 8-45 BL
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 8-45 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.1.12 18 V BL LIHD
COMBO SET 2.1.12 18 V BL LIHD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LUÇIDUESE PE 15-25 SET
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE BAE 75
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE BAE 75
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart