Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SHARRË ME LAMA VERTIKALE SSE-1100

L25,900

SHARRË ME LAMA VERTIKALE SSE-1100

Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1100 W
Goditje në punë: 0 – 2600 rpm
Goditja e tehut të sharrës: 28 mm / 1 3/32 “

SKU: 606177500 Tags: ,

L25,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SHARRË ME LAMA VERTIKALE SSE-1100

SHARRË ME LAMA VERTIKALE SSE-1100

Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1100 W
Goditje në punë: 0 – 2600 rpm
Goditja e tehut të sharrës: 28 mm / 1 3/32 ”

Përshkrim

 • Makinë e hollë me dorezë me kapje të butë për sharrim të rehatshëm në çdo pozicion pune
 • Strehim i fortë ingranazhi prej gize, i veshur për trajtim optimal
 • Metabo Quick për ndërrimin e tehut pa mjete
 • Tehu i sharrës rrotullohet me 180 ° për të punuar sipër sipër rehatshëm
 • Udhëzuesi i thellësisë mund të rregullohet pa mjete për përdorimin ideal të tehut të sharrës dhe aplikacione të ndryshme të tilla si prerjet e zhytjes
 • Vario (V) -Elektronikë për të punuar me ritme të personalizuara të goditjes për materialet e përdorura
 • Kontroll i vazhdueshëm i shpejtësisë shkakton funksionin e kyçjes c / w për funksionim të vazhdueshëm
 • Ingranazhi i mbrojtur nga pluhuri dhe spërkatjet e ujit
 • Një gamë e gjerë përdorimesh falë diapazonit të përshtatur të sharrës Metabo
 • Progres i shpejtë i sharrimit falë motorit të fuqishëm

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Fuqia hyrëse e vlerësuar1100 W
 • Fuqia e daljes550 W
 • Goditje në boshe 0 – 2600 rpm
 • Goditje e tehut të sharrës 28 mm / 1 3/32 “
 • Nivelet e goditjes së lavjerrësit0
 • Pesha (pa kabllo rryme) 3.9 kg
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 157 1/2 “

Dridhje

 • Pllaka të sharrimit 14 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 89 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 100 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Druri i tehut të sharrës + metal
 • Këllëf plastik

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHARRË ME LAMA VERTIKALE SSE-1100”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS 12
VIDIATOR ME BATERI BS 12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË PËR FRYRJE GOMASH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.1.11 18 V BL LIHD
COMBO SET 2.1.11 18 V BL LIHD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
disk-druri-cordless-cut-wood-classic
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE RSEV 19-125 RT
ZMERILUESE RSEV 19-125 RT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL
SHARRË ME LAMA VERTIKALE SSE-1100
SHARRË ME LAMA VERTIKALE SSE-1100
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart