Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOSCH SET ELEKTROGUR 2COP

L31,100

BOSCH SET ELEKTROGUR 2COP

GWS 20-230JH + GWS 880

Me këtë paketë të kombinuar, ju keni një mulli me kënd të madh dhe të vogël për të qenë në gjendje të kryeni pjesën më të madhe të punës me zero stres.

Shihni më poshtë për informacion mbi bluarësit e këndit

SKU: 0615990K2F Tags: ,

L31,100

Sold by
BOSCH
@ Anxhel Xoxa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOSCH SET ELEKTROGUR 2COP

BOSCH SET ELEKTROGUR 2COP

GWS 20-230JH + GWS 880

Me këtë paketë të kombinuar, ju keni një mulli me kënd të madh dhe të vogël për të qenë në gjendje të kryeni pjesën më të madhe të punës me zero stres.

Shihni më poshtë për informacion mbi bluarësit e këndit

SPECIFIKIMET TEKNIKE

 • Konsumi nominal i energjisë 2,000 W
 • Shpejtësia boshe 6,600 rpm
 • Fije e boshtit M 14
 • Boshti i dorezës kryesore
 • Skive-Ø 230 mm
 • Pesha 5.1 kg

INFORMACION N NO Zhurmë / Dridhje

 • Niveli i presionit të zërit 92 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit 103 dB (A)
 • Pasiguria K 3 dB
 • GWS 880
SPECIFIKIMET TEKNIKE
 • Konsumi nominal i energjisë 880 W
 • Shpejtësia boshe 11,000 rpm
 • Fije e boshtit M 14
 • Doreza kryesore Drejt
 • Skive-Ø 125 mm
 • Përmasat e mjetit (gjerësia) 73 mm
 • Përmasat e mjetit (gjatësia) 280 mm
 • Përmasat e mjetit (lartësia) 100 mm
 • Pesha 1.9 kg
 • Kaloni në 2 drejtime
INFORMACION ZHURMR / VIBRIMI
 • Niveli i presionit të zërit 93 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit 104 dB (A)
 • Pasiguria K 3 dB

Njihuni me produktet tona BOSCH

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOSCH SET ELEKTROGUR 2COP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH MATRAPIK GBH12-52D 1700W
BOSCH MATRAPIK GBH12-52D 1700W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH SEGANASTER PST650 500W
BOSCH SEGANASTER PST650 500W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH ELEKTROGUR 701W
BOSCH ELEKTROGUR 701W

BOSCH ELEKTROGUR 701W

Sold by BOSCH
L8,580
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH GJURMUES DETEKTOR TRUVOWEU
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH METER ME LAZER

BOSCH METER ME LAZER

Sold by BOSCH
L32,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH MATRAPIK ELEKTRIK GBH2-26F
BOSCH SET ELEKTROGUR 2COP
BOSCH SET ELEKTROGUR 2COP
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart