Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Tavolina pune për servise PRO WUS 1

Me kabinet nën banak PRO për ruajtjen e veglave dhe materialeve të tjera të punës.

 • Përshkrimi i llojit: PRO WUS 1/2
 • Gjerësia x thellësia x lartësia (dimensioni i jashtëm): 2000 x 750 x 840 mm
 • Gjerësia x thellësia: 2000 x 750 mm
 • Lartësia e punës: 840 mm
 • Numri i sirtarëve: 2 copë
 • Dizajni i sirtarit: 2 sirtarë, lartësia e kutisë 70 mm/lartësia e përparme 90 mm, 1 derë, H 540 mm
 • Kapaciteti i sirtarit: 100 kg
 • Ngjyra e kornizës: gri e çelur RAL 7035
 • Ngjyra e sirtarit: Gentian blu RAL 5010
 • Sipërfaqja: E veshur me pluhur
 • Materiali: fletë çeliku
 • Dizajni i kornizës: Tub çeliku katror
 • Kapaciteti i ngarkesës: 800 kg
 • Materiali i tavolinës: Multipleks ahu
 • Trashësia e tavolinës: 40 mm
 • Sipërfaqja e tavolinës: E llakuar transparente
 • Dizajni: Me rrëshqitës dhe nivelues plastik
Tag:

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Tavolina pune për servise PRO WUS 1

Tavolina pune për servise PRO WUS 1

Me kabinet nën banak PRO për ruajtjen e veglave dhe materialeve të tjera të punës.

 • Përshkrimi i llojit: PRO WUS 1/2
 • Gjerësia x thellësia x lartësia (dimensioni i jashtëm): 2000 x 750 x 840 mm
 • Gjerësia x thellësia: 2000 x 750 mm
 • Lartësia e punës: 840 mm
 • Numri i sirtarëve: 2 copë
 • Dizajni i sirtarit: 2 sirtarë, lartësia e kutisë 70 mm/lartësia e përparme 90 mm, 1 derë, H 540 mm
 • Kapaciteti i sirtarit: 100 kg
 • Ngjyra e kornizës: gri e çelur RAL 7035
 • Ngjyra e sirtarit: Gentian blu RAL 5010
 • Sipërfaqja: E veshur me pluhur
 • Materiali: fletë çeliku
 • Dizajni i kornizës: Tub çeliku katror
 • Kapaciteti i ngarkesës: 800 kg
 • Materiali i tavolinës: Multipleks ahu
 • Trashësia e tavolinës: 40 mm
 • Sipërfaqja e tavolinës: E llakuar transparente
 • Dizajni: Me rrëshqitës dhe nivelues plastik

Përshkrim

 • Konstruksion i fortë me fletë çeliku, i salduar me tehe të shumta
 • Pjesa e sipërme dhe e poshtme e strehës janë të mbyllura
 • Sistemi i kyçjes qendrore siguron përmbajtjen kundër vjedhjes
 • Shirit doreze alumini me shirita etiketimi dhe kapak transparent
 • Sirtarë me shtrirje të pjesshme mbi 80%, të montuara në kushineta me rul
 • Bllokimi i integruar i sirtarit të sigurisë parandalon kthesën
 • Dimensionet e sirtarit të brendshëm (W x D): 437 x 587 mm
 • Kapaciteti i sirtarit: 100 kg me ngarkesë të shpërndarë në mënyrë të barabartë
 • Rreshta me vrima dhe bazament me vrima për futjen e materialit ndarës

Përfitimet e serisë PRO:

 • Gamë e gjerë modelesh për përshtatje individuale me kërkesat tuaja
 • Zgjedhja e 4 ngjyrave RAL për panelet e përparme
 • Brava të pajtueshme me sistemet kryesore të çelësave
 • Baza: Tub çeliku 40 x 40 mm me rrëshqitës plastike dhe nivelim
 • Kapaciteti i lartë i ngarkesës totale: 800 kg me një ngarkesë të shpërndarë në mënyrë të barabartë

Njoftim

Tavolinat e punës dhe tavolinat e punës të serisë Pro vijnë të montuara paraprakisht. Me variante të personalizuara, kërkohet montimi në ambientet e klientit.

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tavolina pune për servise PRO WUS 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON PËR NGJITJE DRURI
SILIKON PËR NGJITJE DRURI
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Karrocë për vijëzim rrugësh
Karrocë për vijëzim rrugësh
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTRUES I XHAMIT ACTIVE CLEANER
PASTRUES I XHAMIT ACTIVE CLEANER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN ME GODITJE BS 13-SEC POWER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GJETËS POZICIONI DIXHITAL MD 12
GJETËS POZICIONI DIXHITAL MD 12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FRYERËS SË AJRI TË NXHET HLG 2000 KOMPAKT
Tavolina pune për servise PRO WUS 1
Tavolina pune për servise PRO WUS 1
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart