Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Krik Krokodil 4 Tonë WURTH

 • Kapaciteti i ngarkesës: 4000 kg
 • Min. lartësia: 145 mm
 • Maks. lartësia: 560 mm
 • Pesha e produktit (për artikull): 70000 g

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Krik Krokodil 4 Tonë WURTH

Krik Krokodil 4 Tonë WURTH

Me një konstruksion të fortë kornizë dhe një kapacitet ngarkese prej 4000 kg.

 • Kapaciteti i ngarkesës: 4000 kg
 • Min. lartësia: 145 mm
 • Maks. lartësia: 560 mm
 • Pesha e produktit (për artikull): 70000 g

Përshkrim

 • Rolet konveks dhe rrotat rrotulluese të montuara në kushinetat e topave sigurojnë një nivel të lartë manovrimi
 • Në rast të mbingarkesës, valvula e sigurisë bën që shufra ngritëse të hyjë në punë boshe
 • Megjithatë, lartësia e ngritjes ruhet për të garantuar sigurinë
 • Pedale shtesë e këmbës për aktivizimin e funksionit të ngritjes së shpejtë
 • Kontroll i besueshëm dhe i saktë gjatë veprimeve të ngritjes dhe uljes falë mjeteve të thjeshta të funksionimit të shufrës së ngritjes
 • Shufra ngritëse me dorezë ergonomike, të veshur me gomë
 • Rrotat pneumatike të gomës nuk përfshihen në objektin e dorëzimit

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krik Krokodil 4 Tonë WURTH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Rezin 2 komponentë për riparime karrocerie
Rezin 2 komponentë për riparime karrocerie
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATES LARGESIE ME RROTE ODOMETER
MATES LARGESIE ME RROTE ODOMETER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Krik Krokodil 2.5 Tonë WURTH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TESTER KUNDËR NGRIRJE PËR FTOHËSI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
QERAMIK PER XHAMA AUTO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN ME GODITJE BS 13-SEC POWER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart