Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

XHIRO MAKINE

L950

XHIRO MAKINE

• Veshur me pluhur
• Dizajni i kryqëzuar siguron levë dhe trok shtesë
• Paketimi: varëse rrobash plastike

SKU: 15079 Tag:

L950

@ Tolsen Tools
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

XHIRO MAKINE

XHIRO MAKINE

• Veshur me pluhur
• Dizajni i kryqëzuar siguron levë dhe trok shtesë
• Paketimi: varëse rrobash plastike

NR. PERMASA E SHTETE. / KARTONI
15079
14 ”

17x19x21x23 mm

12

Njihuni me produktet tona TOLSEN

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “XHIRO MAKINE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME PUNTO METALI 19-COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET KRIKETI 46-COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MASKË SALDIMI ME DOREZË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SALDATRICE INVERTER 160A
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET LULE FREZË 12-COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET CELËSASH FISO STEL 12-COPË
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart