Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

KOMPLET ME PUNTO DRURI 5-COPË

L400

KOMPLET ME PUNTO DRURI 5-COPË

• Çelik karboni me cilësi të lartë
• DIN338
• I ngurtësuar dhe i zbutur
• E zezë e përfunduar me sipërfaqe të lëmuar
• Paketimi: kuti plastike

SKU: 75625

L400

@ Tolsen Tools
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

KOMPLET ME PUNTO DRURI 5-COPË

KOMPLET ME PUNTO DRURI 5-COPË

• Çelik karboni me cilësi të lartë
• DIN338
• I ngurtësuar dhe i zbutur
• E zezë e përfunduar me sipërfaqe të lëmuar
• Paketimi: kuti plastike

NR. Madhësia sa. / KARTONI
75625 4, 5, 6, 8, 10mm 80

Njihuni me produktet tona TOLSEN

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “KOMPLET ME PUNTO DRURI 5-COPË”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME PUNTO METALI 15-COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
CANTË VEGLASH 16″
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
RAFT METALIK I GALVANIZUAR 5 HAPËSIRA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AJËRNGROHËSE TOLSEN
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET CELËSASH FISO STEL 5-COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
komplet-me-punto-metali-25-cope
KOMPLET ME PUNTO DRURI 5-COPË
KOMPLET ME PUNTO DRURI 5-COPË
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart