Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

KOMPLET ME PUNTO DRURI 8-COPË

L500

KOMPLET ME PUNTO DRURI 8-COPË

• Çelik karboni me cilësi të lartë
• DIN338
• I ngurtësuar dhe i zbutur
• E zezë e përfunduar me sipërfaqe të lëmuar
• Paketimi: kuti plastike

SKU: 75626

L500

@ Tolsen Tools
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

KOMPLET ME PUNTO DRURI 8-COPË

KOMPLET ME PUNTO DRURI 8-COPË

• Çelik karboni me cilësi të lartë
• DIN338
• I ngurtësuar dhe i zbutur
• E zezë e përfunduar me sipërfaqe të lëmuar
• Paketimi: kuti plastike

NR. Madhësia sa. / KARTONI
75626 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10mm 60

Njihuni me produktet tona TOLSEN

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “KOMPLET ME PUNTO DRURI 8-COPË”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME PUNTO UNIVERSALE 16-COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KARROCË DORE E PALOSSHME
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESË GOME
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
MATRAPIK 800W (INDSUTRIAL)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI LI-ION
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
RAFT METALIK - EKSPOZITOR
KOMPLET ME PUNTO DRURI 8-COPË
KOMPLET ME PUNTO DRURI 8-COPË
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart