Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

KARROCË VEGLASH ME 7 SIRTARË

L49,000

KARROCË VEGLASH ME 7 SIRTARË

• Madhësia e përgjithshme: 765x465x976mm
• Tabela e punës së materialit PP me dorezë TRP
• Pajisur me dy rrotullues fiksues dhe dy frenues rrotullues 5 ″ x1.88
• Sirtarët janë të pajisur me astar shkumëzimi EVA dhe vrapues të kushinetave për operim të butë dhe kohë të gjatë
• Sistem i sigurt i mbylljes intergral i furnizuar me dy çelësa
• Konfigurimi:
3 sirtarë me gjerësi të plotë: 536x410x74.5mm
2 sirtarë me gjerësi të plotë: 536x410x153.5 mm
• Net .: 54KG
• Paketimi: kuti kartoni

SKU: 80307 Tags: ,

L49,000

@ Tolsen Tools
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

KARROCË VEGLASH ME 7 SIRTARË

KARROCË VEGLASH ME 7 SIRTARË

• Madhësia e përgjithshme: 765x465x976mm
• Tabela e punës së materialit PP me dorezë TRP
• Pajisur me dy rrotullues fiksues dhe dy frenues rrotullues 5 ″ x1.88
• Sirtarët janë të pajisur me astar shkumëzimi EVA dhe vrapues të kushinetave për operim të butë dhe kohë të gjatë
• Sistem i sigurt i mbylljes intergral i furnizuar me dy çelësa
• Konfigurimi:
3 sirtarë me gjerësi të plotë: 536x410x74.5mm
2 sirtarë me gjerësi të plotë: 536x410x153.5 mm
• Net .: 54KG
• Paketimi: kuti kartoni

NR. PERMASA E SHTETE. / KARTONI
80307 765x465x976mm 1

Njihuni me produktet tona TOLSEN

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “KARROCË VEGLASH ME 7 SIRTARË”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MASKË SALDIMI ME REGJISTRIM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MASKË SALDIMI ME FOTOELEMENTË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
komplet-celesash-poligon-12-cope
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME 4 SHTRESA GOME
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
MATRAPIK 800W (INDSUTRIAL)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
CANTË VEGLASH
KARROCË VEGLASH ME 7 SIRTARË
KARROCË VEGLASH ME 7 SIRTARË
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart