Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pastë për larje të duarve

Pastron dhe mbron në të njëjtën kohë

 • Erë e lehtë dhe e këndshme
 • Mund të përdoret disa herë në ditë pa irrituar lëkurën
 • Pa tretës
 • pH-neutral
 • Biodegradueshme
 • Pastron duart nga vaji, yndyrat, boja, bitumi dhe papastërtitë e tjera kokëfortë që ndodhin në sektorin industrial.

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pastë për larje të duarve

Pastë për larje të duarve

Pastron dhe mbron në të njëjtën kohë

 • Erë e lehtë dhe e këndshme
 • Mund të përdoret disa herë në ditë pa irrituar lëkurën
 • Pa tretës
 • pH-neutral
 • Biodegradueshme
 • Pastron duart nga vaji, yndyrat, boja, bitumi dhe papastërtitë e tjera kokëfortë që ndodhin në sektorin industrial.

Zona e aplikimit

Ideale për punëtori, operacione të karrocerisë dhe operacione të ndryshme industriale.

Udhëzimet

Fërkoni një sasi të vogël pastrues duarsh në duar, shtoni pak ujë dhe lani. Shpëlajini duart tërësisht dhe thajini.

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pastë për larje të duarve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NIVELUES LAZER ME RROTULLIM RL5-14
NIVELUES LAZER ME RROTULLIM RL5-14
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shkumë pastrimi për brendësinë e automjetit
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
RRIP SIGURIE PËR LARTËSI SET
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Krik Krokodil 3 Tonë WURTH
Added to wishlistRemoved from wishlist 3
Add to compare
SPRAY HEQES NGJITESI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS DRURI ADHESIVE PUR
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart