Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

FRYERËS SË AJRI TË NXHET HLG 2000 KOMPAKT

Pajisja e përshtatshme, e lehtë me rregullim të temperaturës me 10 faza

 • Tensioni nominal: 230 V/AC
 • Frekuenca: 50 Hz
 • Fuqia hyrëse: 2000 W
 • Min./maks. Temperatura e ventilatorit: 80 deri në 600 °C
 • Min./maks. rryma e ajrit: 250-550 l/min
 • Pesha e makinës: 700 g
 • Lloji i kabllit: H05RN-F2x1.0 mm²
 • Lartësia: 195 mm
 • Gjatësia: 250 mm
 • Gjerësia: 75 mm

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

FRYERËS SË AJRI TË NXHET HLG 2000 KOMPAKT

FRYERËS SË AJRI TË NXHET HLG 2000 KOMPAKT

Pajisja e përshtatshme, e lehtë me rregullim të temperaturës me 10 faza

 • Tensioni nominal: 230 V/AC
 • Frekuenca: 50 Hz
 • Fuqia hyrëse: 2000 W
 • Min./maks. Temperatura e ventilatorit: 80 deri në 600 °C
 • Min./maks. rryma e ajrit: 250-550 l/min
 • Pesha e makinës: 700 g
 • Lloji i kabllit: H05RN-F2x1.0 mm²
 • Lartësia: 195 mm
 • Gjatësia: 250 mm
 • Gjerësia: 75 mm

Përshkrim

 • Jetë e gjatë shërbimi deri në 750 orë
 • Ngrohës i fortë qeramik me ndjeshmëri të ulët ndaj ndikimit
 • Dizajni i lehtë dhe ergonomik do të thotë që detyrat edhe më të gjata mund të kryhen me pak lodhje

Zona e aplikimit

Saldimi dhe saldimi, saldimi i plastikës, ngjitja, heqja e bojrave, ngrohja dhe formimi i plastikës; saldimi i bitumit, vendosja e shiritit me grep, puna e lidhjes, heqja e etiketave, heqja e ngjitësit, ngjyrosja e lenteve (pastrimi, tharja dhe aplikimi i filmave), tuba për tkurrje nga nxehtësia, zorrë pëlhure të tkurrjes nga nxehtësia, mbështjellje filmi

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “FRYERËS SË AJRI TË NXHET HLG 2000 KOMPAKT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PAJISJE AIR-KONDICIONIMI PËR AUTOBUSA
PAJISJE AIR-KONDICIONIMI PËR AUTOBUSA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VINOVIL ME THARJE TE SHPEJTË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
IZOLUES PER BASHKIMIN E TUBAVE HIDRAULIK
IZOLUES PER BASHKIMIN E TUBAVE HIDRAULIK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PAJISJE E MBLEDHJES TË VAJIT TË PËRDORUR
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
Stol pune me rrota per serviset
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Pastrues akulli per xhamat DE-ICER
FRYERËS SË AJRI TË NXHET HLG 2000 KOMPAKT
FRYERËS SË AJRI TË NXHET HLG 2000 KOMPAKT
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart