Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

RRIP SIGURIE PËR LARTËSI SET

Add your review

Komplet i kompletuar që përfshin parzmore sigurie, ndalues të rënies me drejtim sinkron me litar 15 m dhe çantë shpine

  • Numri i copave në asortiment/set: 3 copë
Tag:

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

RRIP SIGURIE PËR LARTËSI SET

RRIP SIGURIE PËR LARTËSI SET

Komplet i kompletuar që përfshin parzmore sigurie, ndalues të rënies me drejtim sinkron me litar 15 m dhe çantë shpine

  • Numri i copave në asortiment/set: 3 copë

Përshkrim

E testuar dhe e aprovuar deri në 140 kg

Njoftim

  • Nëse të dy sythet e kraharorit në parzmoren e sigurisë nuk përdoren me një mbërthyes, ato duhet të lidhen duke përdorur një karabinë.
  • Nëse sythet e gjoksit përdoren si pikë ankorimi në parzmoren e sigurisë, të dy sythet duhet të lidhen me karabinanë e pajisjes bashkuese.
  • Kur përdorni një rrip mbrojtës nga rënia dhe pajisje bashkuese, pesha e përdoruesit të pajisjes bashkuese është vendimtare.

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “RRIP SIGURIE PËR LARTËSI SET”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON IZOLUES LLAMARINE AUTO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON NGJITËS PËR PISHINA
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Karrocë për vijëzim rrugësh
Karrocë për vijëzim rrugësh
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
INSTRUMENT MATES I TRASHËSISË SË BOJËS
INSTRUMENT MATES I TRASHËSISË SË BOJËS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON TRANSPARENT I PASTËR XHAMI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATES LARGESIE ME RROTE ODOMETER
MATES LARGESIE ME RROTE ODOMETER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart