Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ATLETE PUNE

L2,900

Këpuca e sigurisë e prodhuar nga tekstil industrial.

Është ideale për përdorime ne industri,ndertim etj. falë rezistencës ndaj vajrave,

Këpucët janë të pajisura me shtresë metalike në pjesën e përparme duke i ofruar kembes nje mbrojtje maksimale kunder demtimeve gjate punes.

Te ngrohta ne Dimer ne saje te veshjes se tyre te bredshme dhe te fresketa ne Vere, fale komunikimit te ajrit qe sigurojne.

L2,900

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ATLETE PUNE

ATLETE PUNE

CE miratuar 
Kapak çeliku i shputës
Pjesa e sipërme me thurje, frymëmarrje e mirë
Shuani pu me densitet të dyfishtë
Paketimi: kuti me ngjyra
 

Me Hekur Mbrojtes & Sistem Ajrimi

Këpuca e sigurisë e prodhuar nga tekstil industrial.

Është ideale për përdorime ne industri,ndertim etj. falë rezistencës ndaj vajrave,

Atletet e punes Tolsen. Përshtaten me çdo pune, nga më e lehta deri tek punët më ekstreme. Të rehatshme dhe të lehta, ideale për të punuar përgjatë gjithë ditës💪.

Këpucët janë të pajisura me shtresë metalike në pjesën e përparme duke i ofruar kembes nje mbrojtje maksimale kunder demtimeve gjate punes.

Te ngrohta ne Dimer ne saje te veshjes se tyre te bredshme dhe te fresketa ne Vere, fale komunikimit te ajrit qe sigurojne.

45351 7 6 39# 10
45352 7.5 6.5 40# 10
45353 8 7 41# 10
45354 9 8 42# 10
45355 10 9 43# 10
45356 11 10 44# 10
45357 11.5 10.5 45# 10
45358 12 11 46# 10

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ATLETE PUNE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TAVOLINE HEKUROSJE
TAVOLINE HEKUROSJE

TAVOLINE HEKUROSJE

Sold by INGCO.AL
L3,190
- 9%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPE LAVAZHI 1800 W
POMPE LAVAZHI 1800 W

POMPE LAVAZHI 1800 W

Sold by INGCO.AL
Çmimi origjinal qe: L11,500.Çmimi i tanishëm është: L10,500.
- 11%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE SXE 450 TURBO TEC
ZMERILUESE SXE 450 TURBO TEC

ZMERILUESE SXE 450 TURBO TEC

Sold by INGCO.AL
Çmimi origjinal qe: L23,500.Çmimi i tanishëm është: L21,000.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASPIRATOR INOXI 1500 W
ASPIRATOR INOXI 1500 W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET KRIKETI MATADOR
KOMPLET KRIKET MATADOR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET ME GOTA BI-METAL
SET ME GOTA BI-METAL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart