Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

TRANSPALETE 2.5 TON

L37,500

Prodhuar nga materiale te cilesise maksimale dhe ndertuar me fokus kryesor funksionalitetin ne pune.

Lehtesisht e perdorshme fale opsionit te rregullimit te lartesise nepermjet dorezes dhe ne pamundesi edhe nepermjet kembes, fale leves se inkorporuar ne doreze dhe kembezes se vendosur ne afersi te bazamentit.

Ideale per transportimin e peshave te renda te paletezuara neper magazina dhe dyqane te ndryshme

 • Marka: Kedman
 • Kapaciteti Peshes : 2500 Kg
 • Minimumi i lartësisë : 85 mm
 • Lartësia maksimale : 200 mm
 • Timoni: x200x50mm

L37,500

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

TRANSPALETE 2.5 TON

TRANSPALETE 2.5 TON

Prodhuar nga materiale te cilesise maksimale dhe ndertuar me fokus kryesor funksionalitetin ne pune.

Lehtesisht e perdorshme fale opsionit te rregullimit te lartesise nepermjet dorezes dhe ne pamundesi edhe nepermjet kembes, fale leves se inkorporuar ne doreze dhe kembezes se vendosur ne afersi te bazamentit.

Ideale per transportimin e peshave te renda te paletezuara neper magazina dhe dyqane te ndryshme

Është projektuar për t’u përdorur për shërbime të ndryshme transporti dhe Europalet. Përdoret gjerësisht në kantiere, magazina, etj. Konstruksion i ndërtuar nga materiali më rezistent, goma mishi që janë më rezistente dhe më të qëndrueshme.

 • Marka: Kedman
 • Kapaciteti Peshes : 2500 Kg
 • Minimumi i lartësisë : 85 mm
 • Lartësia maksimale : 200 mm
 • Timoni: x200x50mm

 

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “TRANSPALETE 2.5 TON”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PISTOLETE BOJE ELEKTRIKE INGCO SPG1008
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS TUBASH 800 W
NGJITËS TUBASH 800 W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KARIKUES BATERIE MAKINASH
KARIKUES BATERIE MAKINASH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHKALLE HEKURI

SHKALLE HEKURI

Sold by INGCO.AL
L9,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
RUBINETE LAVAPJATE

RUBINETE LAVAPJATE

Sold by INGCO.AL
L4,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
HYPERDESMO 25 KG ( HIDROIZOLUES )
HYPERDESMO 25 KG ( HIDROIZOLUES )
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart