Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

KASAFORTE DIXHITALE

Add your review

L9,500

 • Nr Serial: BDS6000
 • Marka: Borman
 • Prodhuar ne Gjermani
 • Permasa: 43*38*20 cm
 • Me mbyllje elektronike dhe me celes
 • Montohet ne mur ose dysheme

L9,500

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

KASAFORTE DIXHITALE

KASAFORTE DIXHITALE

Ruajini gjërat tuaja me vlerë në shtëpinë, zyrën apo biznesin tuaj me kasafortat e sigurta që do të gjeni në Ingco.al !

Ato janë të pajisura me kod përdoruesi dhe emergjence duke garantuar në këtë mënyrë sigurinë e sendeve tuaja me vlerë.

Mbyllja- kombinimi elektronik. Bormann BDS6000 kasafortë me përdorim të thjeshtë dhe dizajn praktik.

Ndërtuar për të ruajtur vlerat dhe sendet në shtëpi.

E bërë nga çeliku me trashësi 4 mm në kornizë, derë dhe trupi me trashësi 1.5 mm.

Karakteristikat janë si më poshtë: trashësia e derës prej 4 mm.

Trashësia e trupit prej 1.5 mm. Ngjyra e zezë. 2 vrima për ankorimin në mur dhe dysheme prej 6 mm në diametër.mbyllja e sistemit me çelës dhe tastierë.

Tastiera dixhitale + me 1 kod i përdorimit nga 2 deri në 8 shifra. 2 bulona me diameter 20 mm.

Kjo kasafortë ka nevojë për një furnizim me energji me 4 bateri AA 1.5V, (të përfshira). Paralajmërim për nivelin e ulët të baterisë.

 • Nr Serial: BDS6000
 • Marka: Borman
 • Prodhuar ne Gjermani
 • Permasa: 43*38*20 cm
 • Me mbyllje elektronike dhe me celes
 • Montohet ne mur ose dysheme

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “KASAFORTE DIXHITALE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VARESE RROBASH PORTATIVE
VARESE RROBASH PORTATIVE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KARROCE DORE TOLSEN
KARROCE DORE TOLSEN

KARROCE DORE TOLSEN

Sold by INGCO.AL
L6,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
SET LULE FREZE
SET LULE FREZE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE 320 W
ZMERILUESE 320 W

ZMERILUESE 320 W

Sold by INGCO.AL
L4,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Mates Largesie Me Meter Rrote Digital
MATES LARGESIE ME METER RROTE DIGITAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KRIK KROKODIL 2 TON HFJ201
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart