Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

FSHESE ME KORENT MP-WC05

Add your review

L8,500

Me fshesen MP-WC05  nuk ka qen kurre me e lehte pastrimi i dyshemes makines tuaj etj…

Një fshesë efikase vakumi do t’ju kursejë kohë, mund, por dhe mjaft para në pastrimin e shtëpisë tuaj nga pluhurat apo papastërtitë e tjera në dysheme.

Fshesat e vakumit  janë shume  praktike në mbledhjen e papastërtive dhe më pas në zbrazjen e depozitës, e cila hiqet e pastrohet mjaft lehtë.

Fuqia: 1200 W

Depozita: 30 L

Presioni Vakumit: 18 KPA

Rrjedhja e Ajrit: 1.8 CBM / MIN

L8,500

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare

FSHESE ME KORENT MP-WC05

FSHESE ME KORENT  MP-WC05

FSHESE ME KORENT

Me fshesen MP-WC05  nuk ka qen kurre me e lehte pastrimi i dyshemes makines tuaj etj…

Një fshesë efikase vakumi do t’ju kursejë kohë, mund, por dhe mjaft para në pastrimin e shtëpisë tuaj nga pluhurat apo papastërtitë e tjera në dysheme.

Fshesat e vakumit  janë shume  praktike në mbledhjen e papastërtive dhe më pas në zbrazjen e depozitës, e cila hiqet e pastrohet mjaft lehtë.

Kjo fshesë me vakum nuk zë shumë hapësire falë mënyrës së vendosjes së tubit dhe aksesorëve. Të gjithë aksesorët e nevojshëm për pastrim janë të përfshire në paketim për tu përdorur në cdo kohë. Mund te pastroni pluhura dhe lengje.

Fshesë me korrent të lagësht me kazan inox për përdorim hobi, e përshtatshme për përdorim kryesisht privat dhe shtëpi.

✓ Mbrojtja e përdoruesit: çertifikuar në përputhje me standardin e BE-së për pluhurin e klasës L

✓ Enë prej çeliku të pandryshkshëm me cilësi të lartë rezistente ndaj korrozionit

✓ Fuqia: 1200 W

✓ Depozita: 30 L

✓ Presioni Vakumit: 18 KPA

✓ Rrjedhja e Ajrit: 1.8 CBM / MIN

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “FSHESE ME KORENT MP-WC05”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOELTE DADICEKESH
PISTOELTE DADICEKESH

PISTOELTE DADICEKESH

Sold by INGCO.AL
L19,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
KEPUCE PUNE ME MBROJTJE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FSHESE ME KORENT

FSHESE ME KORENT

Sold by INGCO.AL
L7,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
CELES HIDRUALIK PAPAGALL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK ME BATERI 4.0AH
MATRAPIK ME BATERI 4.0AH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MUSHAMA SHIU E VERDHË
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart