Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

FSHESE ME KORENT

L7,500

✓ Fuqia hyrëse: 1400 W
✓ Rrjedha e ajrit: 1.9 CBM/Min
✓ Presioni i vakumit: 16-18 KPa
✓ Kapaciteti i pluhurit: 30L
✓ Rezervuari inox
✓ Kabllo energjie: 1.8 m
✓ Pastrim i lagësht dhe i thatë
✓ 1 zorrë fleksibël
✓ 1 furçë dyshemeje
✓ 1 tub plastik

L7,500

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

FSHESE ME KORENT

FSHESE ME KORENT

✓ Fuqia hyrëse: 1400 W
✓ Rrjedha e ajrit: 1.9 CBM/Min
✓ Presioni i vakumit: 16-18 KPa
✓ Kapaciteti i pluhurit: 30L
✓ Rezervuari inox
✓ Kabllo energjie: 1.8 m
✓ Pastrim i lagësht dhe i thatë
✓ 1 zorrë fleksibël
✓ 1 furçë dyshemeje
✓ 1 tub plastik

 

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “FSHESE ME KORENT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGROHESE QERAMIKE METALIKE
NGROHESE QERAMIKE METALIKE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KRIK HIDRUALIK 2 TON
KRIK HIDRUALIK 2 TON
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PERZJERESE KOLLI 1800 W
PERZJERESE KOLLI 1800 W
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
SHARRE BANGO
SHARRE BANGO

SHARRE BANGO

Sold by INGCO.AL
L25,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE BOJE ELEKTRIKE
PISTOLETE BOJE ELEKTRIKE
- 11%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE SXE 450 TURBO TEC
ZMERILUESE SXE 450 TURBO TEC

ZMERILUESE SXE 450 TURBO TEC

Sold by INGCO.AL
Çmimi origjinal qe: L23,500.Çmimi i tanishëm është: L21,000.
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart