Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MATRAPIK INDUSTRIAL 1500 W

L8,490

✓ Tensioni: 220-240V~50/60Hz
✓ Fuqia hyrëse: 1500 W
✓ Shpejtësia e boshtit: 850 rpm
✓ Shkalla e ndikimit: 4400 bpm
✓ Energjia e ndikimit: 5.5 J
✓ Kapaciteti maksimal i shpimit. :
✓ Betoni: 32 mm Çeliku: 13 mm Druri: 40 mm

L8,490

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MATRAPIK INDUSTRIAL 1500 W

MATRAPIK INDUSTRIAL 1500 W

Matrapiku Emtop  me elektromotorr 1500W, i cili gjeneron 850 Rpm një fuqi të plotë për të shpuar në materiale të ndryshme si beton, dru etj.

Mekanizmi çekiç elektro -pneumatike  prodhon energji të lartë 5.5 J që rezulton në shpimin më të shpejtë dhe më efektiv.

Çelësi me dy pozicione komandimi të jep mundësinë për të goditur ose për të shpuar dhe goditur.

Ka një dorezë shumë komode e cila e bën lehtësisht të komandueshëm, është i lehtë dhe shumë funksional.

✓Brand: Emtop

✓Nr Serial: ERHRP1502

✓Tensioni: 220-240V~50/60Hz

✓ Fuqia hyrëse: 1500 W
✓ Shpejtësia e boshtit: 850 rpm
✓ Shkalla e ndikimit: 4400 bpm
✓ Energjia e ndikimit: 5.5 J
✓ Kapaciteti maksimal i shpimit. :
✓ Betoni: 32 mm Çeliku: 13 mm Druri: 40 mm

✓ 2 Dalta, 3 Punto, graso & karboncina rezerve te perfshira *

Sepse profesionistët dinë çfarë zgjedhin!😉

 

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MATRAPIK INDUSTRIAL 1500 W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MULTIMETER DIXHITAL
MULTIMETER DIXHITAL

MULTIMETER DIXHITAL

Sold by INGCO.AL
L3,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KEPUCE PUNE ME QAFE

KEPUCE PUNE ME QAFE

Sold by INGCO.AL
L3,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET ME GOTA BI-METAL
SET ME GOTA BI-METAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MOTOSHARRË ME BENZINE
MOTOSHARRË ME BENZINE
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
SET LULE FREZE
SET LULE FREZE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN ME GODITJE & IMPULS
TRAPAN ME GODITJE & IMPULS
MATRAPIK INDUSTRIAL 1500 W
MATRAPIK INDUSTRIAL 1500 W
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart