Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

POMPE LAVAZHI LAVOR PROFESIONAL

Add your review

L18,000

✓ Tre pistona, pompe alumini me valvul by-pass të integruar
✓ Sistemi i ndalimit automatik
✓ Dorezë ergonomike
✓ Presioni : 150 Bar
✓ Fuqia: 2100 W
✓ Tensioni : 230 V
✓ Pesha bruto: 10.4 Kg
✓ Dimensionet : 30 x 25 x 77 cm

L18,000

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

POMPE LAVAZHI LAVOR PROFESIONAL

POMPE LAVAZHI LAVOR PROFESIONAL

Ideale për çdo lloj pastrimi të jashtëm, falë aksesorëve të shumtë të përfshirë, si larja e makinave, motoçikletave, biçikletave, rrugëve dhe dyshemeve të jashtme në përgjithësi, mureve, mobiljeve dhe veglave të kopshtit.

Është shumë i përshtatshëm për larjen e makinave, motoçikletave, fasadave të ndërtesave, trotuareve, pastrimin e qilimave, mobiljeve të kopshtit, sipërfaqeve të tjera të pista prej metali, druri, plastike ose guri.

✓ Tre pistona, pompe alumini me valvul by-pass të integruar
✓ Sistemi i ndalimit automatik
✓ Dorezë ergonomike
✓ Presioni : 150 Bar
✓ Fuqia: 2100 W
✓ Tensioni : 230 V
✓ Pesha bruto: 10.4 Kg
✓ Dimensionet : 30 x 25 x 77 cm

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “POMPE LAVAZHI LAVOR PROFESIONAL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME GODITJE
VIDIATOR ME GODITJE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHKALLE PUNE SGS 1164
SHKALLE PUNE SGS 1164
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MAKINERI MULTIFUNKSIONALE
MAKINERI MULTIFUNKSIONALE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET KRIKETI MATADOR
KOMPLET KRIKET MATADOR
- 9%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KEPUC PUNE ME MBOJTJE

KEPUC PUNE ME MBOJTJE

Sold by INGCO.AL
Çmimi origjinal qe: L6,500.Çmimi i tanishëm është: L5,900.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE DADIÇEKESH
PISTOLETE DADIÇEKESH
POMPE LAVAZHI LAVOR PROFESIONAL
POMPE LAVAZHI LAVOR PROFESIONAL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart