Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu
- 6%

MIXER KOLLI 1400 W

Çmimi origjinal qe: L9,500.Çmimi i tanishëm është: L8,900.

✓ Tensioni:220-240V~50/60Hz
✓ Fuqia hyrëse: 1400 W
✓ Shpejtësia pa ngarkesë: 180-480 rpm/300-750 rpm
✓ Kapja: M14
✓ Dritë pune e integruar
✓ Shufer Mixeri: 1 Cope

Çmimi origjinal qe: L9,500.Çmimi i tanishëm është: L8,900.

(-6%)
Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MIXER KOLLI 1400 W

MIXER KOLLI 1400 W

Për një punë të pastër pa spërkatje dhe për një gamë të gjerë aplikimesh në përzierje, Ingco.al ju ofron përzjerës kolle të markave të ndryshme. Me një komoditet optimal në punë, do të mund të arrini rezultatin që dëshironi, ndaj mos humbni më kohë duke kërkuar, por zgjidhni mes mundësive që Ingco.al ju ofron.

Me fuqi prej 1400 W. Siguron perzierje sa me te mire te kolles, bojes dhe solucioneve viskoze ne fushen e ndertimit. Dorezat e dyfishta dhe pesha e lehte, bejne shume te lehte perdorimin e kesaj vegle per ore te gjata pune. Me xhiro te uleta, ideale per transmetimin e gjithe fuqise motorike ne perdredhje. Kafazi metalik, siguron ingranazhet nga demtimi. Vjen sebashku me aksesorin perzieres.

✓ Tensioni:220-240V~50/60Hz
✓ Fuqia hyrëse: 1400 W
✓ Shpejtësia pa ngarkesë: 180-480 rpm/300-750 rpm
✓ Kapja: M14
✓ Dritë pune e integruar
✓ Shufer Mixeri: 1 Cope

 

 

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MIXER KOLLI 1400 W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KIT AJRI INGCO 5-COPE AKT0051
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
ZMERILUESE RRETHORE ME AJER
ZMERILUESE RRETHORE ME AJER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET ME GOTA BI-METAL
SET ME GOTA BI-METAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PRERESE PLLAKASH PROFESIONALE SIGMA 84 CM
PRERESE PLLAKASH PROFESIONALE SIGMA 84 CM
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
VIDIATOR ME 2 BATERI LI-ION + AKSESORE
VIDIATOR ME 2 BATERI LI-ION + AKSESORE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KRIK KROKODIL 3 TON HFJ302
MIXER KOLLI 1400 W

Çmimi origjinal qe: L9,500.Çmimi i tanishëm është: L8,900.

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart